reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

reklama
Ja ostatnio przesypiam do rana 😃 Toaleta o 22 i śpię do 6.30 bez wstawania na siku. Jeszcze dwa tygodnie temu wstawałam minimum 2 razy w nocy.
Ja kładę sie okolo 23 i niekiedy obudzę sie ale tylko raz, a czasami wcale. Pije mega dużo wody więc do tej 23 latam co chwile ale jak juz zasnę to tez udaje mi sie przesypiać całą noc 😊. W ktorym tc jestes?
 
Jak tam wasze brzuszki? Urosły już?
No u mnie już troszkę widać. Obecnie 13 tydzień. Dzisiaj najadlam się strachu, po wizycie w toalecie zobaczyłam krew, ale po dokładnych ogledzinach okazało się, że się zadrapałam po prostu..... serce myślałam, że mi wyskoczy...
Przeszedł mi dzisiaj Fetal Doppler. Ktoś ma zamiar stosować?
 
No u mnie już troszkę widać. Obecnie 13 tydzień. Dzisiaj najadlam się strachu, po wizycie w toalecie zobaczyłam krew, ale po dokładnych ogledzinach okazało się, że się zadrapałam po prostu..... serce myślałam, że mi wyskoczy...
Przeszedł mi dzisiaj Fetal Doppler. Ktoś ma zamiar stosować?
Ja sprawdzilam sobie w zeszłym tygodniu detektor tętna płodu. Faktycznie, usłyszeliśmy z partnerem bicie serduszka. Lekarz odradził nam stosowanie tego urządzenia bo w ciąży bliźniaczej nie ma to sensu... 😆
 
Mi brzuch również sie zaokrąglił ale na wysokosci pepka, więc to jeszcze raczej nie macica, pewnie jelita sie troche podniosły, bo maluch się coraz bardziej rozpycha. Aktualnie skonczylam 13 tc, wiec macica jeszcze ponizej pepka i w tym miejscu wyczuwam już napięcie 🤭
 
Dziewczyny może orientujecie się czy stacjonarnie w HMie moge kupić odzież ciążową? W necie jest pełno ubrań, a u mnie w mieście nie ma nic dla kobiet w ciąży. 🤔A może powinnać szukać w HMie dla dzieci? Sorki jeżeli komuś to pytanie wyda sie głupie ale serio nie wiem, wolałabym kupić sobie stacjonarnie, a nie przez neta😒😘
 
reklama
Dziewczyny może orientujecie się czy stacjonarnie w HMie moge kupić odzież ciążową? W necie jest pełno ubrań, a u mnie w mieście nie ma nic dla kobiet w ciąży. 🤔A może powinnać szukać w HMie dla dzieci? Sorki jeżeli komuś to pytanie wyda sie głupie ale serio nie wiem, wolałabym kupić sobie stacjonarnie, a nie przez neta😒😘
ja kupowałam dżinsy właśnie w HM stacjonarnie, udało się na przecenie i są ok, oczywiście jeszcze za duże. Z innej beczki, ile czekałyscie na test pappa? Mi powiedzieli w pon ze 4 dni robocze, wiec tak może być, ale w czwartek mam prenatalne i się stresuje ze nie dojdą te wyniki, ech.
 
Do góry