reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

reklama
Dziewczyny nie wierze. serce juz nie bije.. znowu to samo, dlaczego... jutro ijedziemy do szpitala. musimy zabezpieczyc material i wyslac do genesis do badania mikromacierzy.

mam w glowie masakre.
Bardzo ale to bardzo mi przykro... Jestem z Tobą...
Hej jestem już po wizycie. Tak jak. Mówiłam beta nie spadła bez powodu. Jeden z bliźniaków obumarł [emoji174] za to z drugim dzidziusiem wszystko w porządku
Czyli miałaś przeczucie... Przykro mi ale dobrze że drugi maluch cały i zdrowy...

Ja walcze z mdlosciami...
Masakra...
 
Ehh dzieki dziewczyny. Ciezko uwierzyc ze znowu to nas spotyka, znowu bylo serce i znowu przestalo bic. Jakis koszmar. Musimy niestety rozpoczac diagnostyke, kolejny raz nie zaryzykuje.
A to drugi raz? Moja przyjaciółka tak miała w tym roku. Też dwa razy. Też teraz przechodza badania i czekają na informacje, co dalej.
 
Dziewczyny nie wierze. serce juz nie bije.. znowu to samo, dlaczego... jutro ijedziemy do szpitala. musimy zabezpieczyc material i wyslac do genesis do badania mikromacierzy.

mam w glowie masakre.
Tak mi przykro. Moja koleżanka miała kilka poronień za sobą. Okazało się że jej organizm traktował ciąże jak intruza i zwalczał ją. Przyjmowała jakieś zastrzyki z krwi swojego meza. Leczyła się w Łodzi. Teraz ma dwie córeczki. Trzymam kciuki
 
reklama
Cześć dziewczyny. Podczytywałam Was już jakiś czas, jednak nie chciałam się udzielać póki nie zobaczę bijącego serduszka. I niestety nie będzie mi to dane. W sobotę zaczęło się krwawienie, dzisiaj lekarz potwierdził poronienie. Jestem w rozsypce... To była moja pierwsza ciąża.. Trzymam za Was kciuki.
 
Do góry