reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

Starlights tak strasznie mi przykro 😭♥️

Ja swoje dzieci przepajalam zwykła przegotowaną woda oczywiście jak były na mm

Dziewczyny już chyba psychicznie troszkę lepiej się czujemy. Przed ostatni tydzień w domu palcem nie ruszyłam dziś poprasowalam troszkę ogarnęłam i obiad chyba wracam do sil ☺️

USG mam 9.11 mam nadzieję że będzie już wszystko widać. ♥️
 
reklama
Z Białegostoku jesteś czy okolice?
Bo szukam właśnie na Podlasiu jakiegoś ginekologa z certyfikatem FMF
A jesteś z Białegostoku? Ja stamtąd pochodzę :)
Gdzie rodzisz?
Nie nie... ja z dziury jestem 😉 do Białegostoku mam 120km, ale to w sumie najblizsze miasto na Pappa, albo Warszawa jeszcze 😊
Dziewczyny nie wierze. serce juz nie bije.. znowu to samo, dlaczego... jutro ijedziemy do szpitala. musimy zabezpieczyc material i wyslac do genesis do badania mikromacierzy.

mam w glowie masakre.
Nie wyobrazam sobie co teraz musisz czuc... duzo sily dla Was ❤ zdecydowanie za duzo zlych wiadomosci dzisiaj...
 
Zazdroszcze Wam tych wizyt dziewczyny ❤ ja bylam tydzien temu we wtorek, a następną mam dopiero 26.11 i bedzie to od razu usg genetyczne 😭😭😭 ale nie wiem czy dotrwam... 😁 przed zapisaniem sie za tydzien troche powstrzymuje mnie fakt, ze przed wizyta mam do zrobienia badania za ponad 500zl, a mysle jeszcze o pappie albo nifty 🤯 ja lubie wydawac pieniadze, ale kilka tys w jeden miesiac na lekarzy to za duzo nawet dla mnie 😜 chyba pozycze detektor od przyjaciolki, jezeli jeszcze ma 😁
Ja robię NIFTY już 6 listopada i baaaardzo się boje wyników :( oby wszystko było dobrze
 
Dziewczyny nie wierze. serce juz nie bije.. znowu to samo, dlaczego... jutro ijedziemy do szpitala. musimy zabezpieczyc material i wyslac do genesis do badania mikromacierzy.

mam w glowie masakre.
Jest mi bardzo przykro 😭 wiem co czujesz, w maju miałam podobna sytuację. Musisz być silna kochana.
 
reklama
Hej dziewczyny. Coś podczytalam, ale tyle o ile... mam spadek formy. Mdłości męczą, leżę z miska koło głowy 😢 głodna jestem. Jutro planuje iść na badania krwi i krzywa cukrowa, jak ja to wytrzymam przy tych mdlosciach 😭😭😭 nie mam pojęcia!!!!

ja gram wThe sims 4 z dodatkami na laptopie 😄 i czasami w gta5 na ps4. Ale głównie to mój gra w to gta.Właśnie teraz tez 😂

na myśl o tym ze coś na obiad Będę musiała dziecku odgrzać chce mi się plakac. Ale mój zrobi naleśniki wiec tylko posmarować dżemem dzisiaj.... kiedy te mdłości odpuszcza 😭
Ojejku współczuje samopoczucia :( ja jem malutkie porcje, jestem słaba bo głodna ale tak odrzuca mnie od jedzenia. Pic tez nie mogę bo wymiotowałam woda :( nie wiem ile tak pociągnę. Zmuszam się do picia i jedzenia :(
 
Do góry