reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

reklama
Po wypiciu kawy... Heeelp...
20201101_111124.jpeg
 
O kurde, co ciąża i robi z kobietami 😂
Dobrze, że mąż wyrozumiały 🙈
Co do teściowej to cóż. Nie wyobrażam sobie mieszkać z teściami, choć są w porządku, są mega w zasadzie. I może z nimi bym nie miała problemu. Za to mój mąż z moją mamą by nie wytrzymał a przynajmniej ja na pewno 😂
Choć ja bym miała posprzątane albo obiad zrobiony. Tak mi się wydaje...
Współczuję...szczególnie gdy teraz jest huśtawka emocjonalna
Ja mam identycznie. Teściów mam cudownych, a mój mąż na samą mysl o spotkaniu z moją mamą ma dreszcze...
 
Ja mieszkam z teściową bo działka należy do męża i zaczynamy budowę. A że mąż to co może to własnymi siłami chce zrobic, a łatwiej mieszkać na miejscu niż dojeżdżać. Ja mam o tyle dobrze, że moja siostra jest z bratem mojego męża i wszyscy mieszkamy razem 🙈 razem obgadujemy teściową wiec jest nam łatwiej 🤣 moja teściowa to taka kłamczucha, że jak złapiesz ją za rękę to powie, że nie jej 🤷‍♀️ wszystko robi na przekór. Jak mówię córce że musi się ciepło ubrać bo na dworze jest zimno to teściowa przyjdzie i powie, że jest ciepło, ale sama w kurtce i czapce się trzęsie 🙄 i na odwrót 🤦‍♀️ córkę mam z poprzedniego związku ale mąż od razu uznał ją jak swoją i nikt nie ma z tym problemu tylko wiedźma. Stwierdziła, że mój Arek nie może przysposobić sądownie Niny bo ja się później z nim rozstane i o alimenty będę sądzić 😤 ogólnie unikam jej jak mogę i nie wdaję w dyskusje bo nie ma sensu. Baba lat 68 a głupia jak but. Taka typowa wieśniara i myje się raz w tygodniu 😶 teraz mam wymówkę i jak mnie wkurza to ją cisnę a wszystko znawalam na hormony. Bo oczywiscie musi kablować o wszystkim swoim synkom kochanym i po całej wsi tyłek mi obrabiać. Ale, że ma chore serce i acard popija wódką, to mam nadzieje ze umrze jej się szybciej 🙊
 
No orgazm to skurcze i u mnie w poprzednich mialam mocne plamienia w czerwonym kolorze i mega sie boje :(
Ja w poprzedniej ciąży nie ograniczałam się, ale w 9 tc dostałam mocnego krwawienia żywą czerwoną krwią i wylądowałam w szpitalu. Wszystko się na szczęście dobrze skończyło, ale strachu się najadłam i nasłuchałam historii w szpitalu, że marzyłam tylko wrócić do domu.
Teraz się ograniczamy.
 
reklama
Do góry