reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

Jak nigdy nie rozwazalam testow genetycznych tak dzis o tym mega mysle... czy jest sens wydawac 450 na pappa czy nifty pro nie lepiej od razu 🙈🙈 widzialam ostatnio, ze duzo z Was mialo takie dylematy...
 
reklama
Ja w pierwszej ciąży nie robiłam żadnych testów. Tylko USG w 12 tc i połówkowe 3d w 20 tc. Tam wyszły mi za duże przepływy w tętnicach pachwinowych i miałam Acard do końca ciąży. Miałam wtedy 30 lat.
Teraz mam 37 za dwa miesiące i zależy co powie lekarz. Raczej nie planowałam robić.
 
O rany nie zazdroszczę Wam dziewczyny mieszkać pod jednym dachem z teściami 😳
Mieszkam z mężem w moim rodzinnym domu. Moi rodzice nie żyją tata 26lat a mam 7lat 🙁
Jak mama zmarła to spłaciliśmy z mężem moje rodzeństwo choć było ciężko się dogadać.
Teście żyją, ale są już kupę lat po rozwodzie.
Z teściowa widzimy się raz w miesiącu albo raz na dwa miesiące i jest ok, ale wiem że nie mogłabym z nią mieszkać pod jednym dachem. A z teściem nie widzimy się tak często, ale jest w porządku😉
 
Cześć wszystkim 😊
Proszę również o dopisanie do wątku prywatnego.
Obserwuję Was już trochę czasu, ale nie miałam odwagi jeszcze nic napisać, a nie chce żebyście mi uciekły 😅 Postaram się więcej udzielać oczywiście.
Na swoje usprawiedliwienie dodam, że to moja pierwsza ciąża i oczywiście jest dużo obaw. Mój termin wypada na 28 czerwca:)
A coś więcej o mnie, to jestem z Trójmiasta. Liczę na przyjęcie mnie do Waszej grupy. Z góry bardzo Wam dziękuję 😊😊😊
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ja w pierwszej ciąży nie robiłam żadnych testów. Tylko USG w 12 tc i połówkowe 3d w 20 tc. Tam wyszły mi za duże przepływy w tętnicach pachwinowych i miałam Acard do końca ciąży. Miałam wtedy 30 lat.
Teraz mam 37 za dwa miesiące i zależy co powie lekarz. Raczej nie planowałam robić.
Jeju dziewczyny ile wy naskrobalyscie
Aggiex jak masz skończone 37 lat to dostaniesz skierowanie na badania prenatalne są wtedy za darmo moja siostra rodziła jak miała 36 lat i nie płaciła za nic.
Ja pappa robiłam w pierwszej ciąży a w drugiej już nie stwierdzilam że szxkoda na pappa kasy i poszłam tylko w 12tc na usg do lekarza z tym certyfikatem teraz nie chce latać bo różnych lekarzach bo mój tego nie ma więc chce zrobić nifty pro jeszcze zapytam we wtorek mojego gina. Jeju dziewczyny jak ja się już stresuje wiem nie powinnam ale to silniejsze odemnie.
 
reklama
Jeju dziewczyny ile wy naskrobalyscie
Aggiex jak masz skończone 37 lat to dostaniesz skierowanie na badania prenatalne są wtedy za darmo moja siostra rodziła jak miała 36 lat i nie płaciła za nic.
Ja pappa robiłam w pierwszej ciąży a w drugiej już nie stwierdzilam że szxkoda na pappa kasy i poszłam tylko w 12tc na usg do lekarza z tym certyfikatem teraz nie chce latać bo różnych lekarzach bo mój tego nie ma więc chce zrobić nifty pro jeszcze zapytam we wtorek mojego gina. Jeju dziewczyny jak ja się już stresuje wiem nie powinnam ale to silniejsze odemnie.
A jakie badania prenatalne ma się za darmo po 35. roku życia? Trzeba na NFZ, tak?
 
Do góry