reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

reklama
Ehh, oszaleje przed jutrzejszą wizytą, według OM to będzie około 6+6 i teoretycznie powinno być już widać serduszko, ale potwornie się stresuję. Już sobie wyobrażam że te testy, brak miesiączki, wiecznie mocno bolące piersi to tylko jakieś moje omamy, może ciąży w ogóle nie ma, albo to jakiś torbiel, albo że jest za wcześnie żeby było coś widac... Kurde, mam same czarne myśli, wiem że stres i takie myśli nie są dla mnie dobre, ale nie mogę przestać... Chyba coś jest ze mną nie tak :(
Nic się nie przejmuj, ja też non stop panikuje. Ledwo coś mnie zaboli i już dramatyzuje, a po chwili okazuje się, że chciało mi się na kibelek🙄🤣
Nie wiem jak było w twoim przypadku, ale u mnie to poronienie odebrało teraz taka beztroską radość z faktu bycia w ciąży.
I powiedzcie dziewczyny czy uważacie że powinna być dodana osoba która nie napisała ani jednego posta na tym wątku i nagle prosi o dodanie do prywatnego forum??
Albo osoba która napisała dwa posty, ostatni 11 dni temu??
Nic nie sugeruje tylko pytam o wasze zdanie.
Według mnie nie. Wątek prywatny ma nam dać w pewnym sensie poczucie bezpieczeństwa, że w grupie sami swoi🤷‍♀️
 
No jak kto uważa. Jeden kieliszek wina raz na jakiś czas może też nie zaszkodzi ale mógłby [emoji846]
Bardzo cię proszę, nie przesadzaj. Nie pisz do mnie w tonie, jakbym celowo jadła coś co szkodzi dziecku, bo to krzywdzące strasznie. Niektóre z nas pozwalają sobie na różne ciążowe zachcianki, fast foody, różne tego typu jedzenie, które też zdrowe nie jest, ale wiadomo - raz na jakiś czas można. Nie porównuj tego do picia alkoholu w ciąży, bo to bardzo niemiłe.
 
Ah i ostatnio miałam ochotę na b-smarta z kfc. Oj jak dawno go nie jadłam. Ale kij tam z tą małą tortillką, najważniejsze były te frytki i ich ketchup 😍😍😍😍😍😍

TAAAAK BOŻE !!!! Ja to uwielbiam z itwistem tego b-smarta, bo z racji tego, ze nie jem mięsa to dają mi z plackiem ziemniaczanym ❤️ Mniammmmmm! Albo kubełek frytek !! Przed tymi moimi nudnościami to wsuwalam cały na raz 😅Najgorsze jest to ze od kilku dni chodzą za mną te nóżki z KFC pikantne 😭😭 a mięsa od roku czasu nie jem 🤨
Ja nie wiem co to dzisiaj się dzieje, ale z kim nie rozmawiam, to każdy na obiad puree 😂 Ja oczywiście też 🙈
Odkąd mnie muli od rana do wieczora, jem na obiad puree ziemniaczane samo 😂 Jedyna rzecz po której mi nie jest niedobrze ! W ogóle mam straszną ochotę na ziemniaki w każdej formie non stop 😋
 
Tak gadałyśmy już dawno o tych imionach, ale powiem wam, ze do tej pory żadne mi się imię jeszcze nie spodobało :( ani żeńskie, ani męskie, kurczę albo mi się źle kojarzą, albo już jest dużo osób o takim imieniu z bliskiego otoczenia i tak w koło.

Apropo snów to tez mam ostatnio jakaś serie o zabarwieniu erotycznym 🤣🤣 Normalnie jak w jakimś harlekinie 😂
 
Ale się źle poczułam na wieczór, mam wrażenie, że gula w gardle tylko się powiększa :( Do tego ciągle mi się odbija! Trochę pomagają cukierki miętowe, ale już nie mogę się doczekać aż się będę lepiej czuła :(
Do tego dziś na home office mało nie usnęłam w fotelu, ciężko być kobietą 😅
W środę mam USG i zastawiam się czy jak będzie ok to nie powiedzieć o ciąży w pracy to będzie 8 tydzień.
To moja pierwsza ciąża i nie wiem kiedy jest odpowiedni moment...
 
Ale się źle poczułam na wieczór, mam wrażenie, że gula w gardle tylko się powiększa :( Do tego ciągle mi się odbija! Trochę pomagają cukierki miętowe, ale już nie mogę się doczekać aż się będę lepiej czuła :(
Do tego dziś na home office mało nie usnęłam w fotelu, ciężko być kobietą 😅
W środę mam USG i zastawiam się czy jak będzie ok to nie powiedzieć o ciąży w pracy to będzie 8 tydzień.
To moja pierwsza ciąża i nie wiem kiedy jest odpowiedni moment...
Wszystko zależy tego jaka masz pracę i jaka atmosfera. W sensie czy chcesz pracować czy chcesz isc na jakieś l4. Ja w poprzedniej ciąży powiedziałam od razu, bo miałam świadomość że może być tak że pójdę z dnia na dzień na l4 i wolałam menagerke na to przygotowac. Ale ja z nią miałam fajna relację więc spoko. A praca stojącą za ladą więc nie specjalnie przyjemnie
 
reklama
Dziewczyny, czy któraś z Was ma bądź miała takie kłujące, nagle bóle podbrzusza? Takie punktowe i trochę rozlewające się w jednej linii. W poprzednich ciążach tego nie miałam i jest to dziwne. Trochę zaczynam się obawiać.
 
Do góry