reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

Właśnie ostanio często mam bóle głowy.. W poprzedniej ciąży nie miałam tego problemu.. Jeśli już nie mogę wytrzymać to mogę zabrać coś przeciwbólowego?
Ja przed ciążą miałam bardzo częste, mega silne bóle głowy. Teraz od kilku dni też mnie ciągle boli, dlatego zapytałam gin i powiedział, że na początku najbezpieczniejszy jest paracetamol, i jeśli ból jest nie do zniesienia, to można wziąć 😊 Chociaż mi takie słabe leki nie pomagają 😔 Robię sobie zimne okłady na głowę, a stopy moczę w chłodnej wodzie. Czasami pomaga, ale to rzadkość w moim przypadku 🙈
 
reklama
Wow, takie zdjęcie we wczesnej ciąży? Nie spotkałam się z czymś takim, super widać jak maluch wygląda, gratuluję :)
Jejku już po wizycie, opóźnienie było straszne. No ale mamy dzidzię i serduszko [emoji3531] ciąża dzień starsza niż z om. Mam nagranie z USG ale tak mi się ręką trzęsła że szok [emoji23][emoji23]Zobacz załącznik 1194259
 
Dziewczyny przez was pójdę jutro niewyspana do pracy, bo musialam przeczytać wszystkie komenty ;) jutro juz bym nie odrobiła zaległości. Dobranoc
 
Ale się źle poczułam na wieczór, mam wrażenie, że gula w gardle tylko się powiększa :( Do tego ciągle mi się odbija! Trochę pomagają cukierki miętowe, ale już nie mogę się doczekać aż się będę lepiej czuła :(
Do tego dziś na home office mało nie usnęłam w fotelu, ciężko być kobietą 😅
W środę mam USG i zastawiam się czy jak będzie ok to nie powiedzieć o ciąży w pracy to będzie 8 tydzień.
To moja pierwsza ciąża i nie wiem kiedy jest odpowiedni moment...
Cześć, ja jestem w 6 tygodniu i szef już wie. Ale mam taką pracę, że musi dosyć szybko szukać zastępstwa żeby nową osobę wyszkolić. To też moja pierwsza ciąża i jestem zielona w tym temacie. Pozdrawiam cieplutko :)
 
Będę trzymać kciuki w takim razie żeby wszystko już było widać na kolejnej wizycie :)
Nie było mnie od 15 bo praca. I nie moge sie naczytac ile napisalyscie juz [emoji23] Dziewczyny te szczuplutkie jakie juz ładne brzuszki. Ja waze ok 65 i niestety moj brzuch wyglada jak po dobrym obiedzie [emoji2957]

U mnie nadal żadnych objawow, tylko cycki niemilosiernie. @Vici32 ja 6 pęcherzyk i tez zarodek niewidoczny. Doktor smial sie do męża ze zasiane ale z 2 tygodnie jeszcze trzeba poczekac, zeby zobaczyć wiecej. Wizyte mam na 12.11 [emoji854] Wtedy mam nadzieję zobaczyć mala kropeczkę
 
Cześć dziewczyny. Jestem świeżo po wizycie u ginekologa. Licząc od momentu ostatniej miesiaczki wypadł 6 tydzien. Na USG widać na razie tylko pęcherzyk. To moja pierwsza ciaza i wariuje ze stresu że coś może pójść nie tak. Kolejna wizyta u lekarza na 20.11. Pozdrawiam
Strasznie późno wyznaczył ci tę wizytę, skoro myślę że najdalej za tydzień, półtora będzie coś widać i odejmiesz sobie stresu. U mnie ciąża młodsza o tydzień i też na USG w 7 tyg wg OM wypadł 6 tydzień. Takie sytuacje zdarzają się nagminnie i nie martw sie na zapas. Jakbym poszła w 6 tygodniu, też nie zobaczylabym nic :)
 
reklama
Do góry