reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

Też mi się to śniło w tym tygodniu! Tylko śniło mi się, że urodziłam w 20 tygodniu mini-bobasa, był zdrowy i w ogóle, ale był mały jak lalka, ale karmiłam go piersiom i w ogóle :D To była ona :D
Mi sie za to śniło że chcialam zostawic mojego chłopa dla kobiety ale jak ona wrocil to jednak chcialam zostac z nim a ta sie wściekła i zaczęła machać nozami🤣🤣
 
reklama
Ja wczoraj miałam USG 7+4 i było widać taka fasolkę ale moim zdaniem zaznaczała się główka i brzuszek.

Dziewczyny a jak się liczy? Np. 7+1, 7+2...7+6, 8+1 czy 7+0, 7+1... 7+7,8+0???
1603267846780.png

Ja mam takiego zioma,Zdjęcie z wczoraj, dzisiaj 8+1 :) Czyli lekarz liczy 8 :) Skończone tygodnie nie rozpoczęte.
 
Ależ ja nie ukrywam swoich potrzeb. Wszystko mu mówię, włącznie z tym, że go nienawidzę, kiedy mnie wkurza. Słyszę wtedy, że jestem okropna, bo za dużo mówię. I zaczynam krzyczeć, ryczeć, ogólnie chce go zabić ;)
Hahaha to masz taki trochę bunt 2 latka 😉😉😉 (żarcik)
Jak mi się włącza zołza to mój zawsze naciska na mój pieprzyk na brzuchu i mówi włączam tryb miły 😂 a dla mnie to jak kubeł zimnej wody bo nie lubię być zołzą. Mój czasem chodzi nerwowy jak wróci z pracy ale też wystarczy go upomnieć i stara się wrócić głowa do domu i zapomnieć o pracy 😉
 
Ja pilam w drugiej ciąży, jak w niej nie byłam to nie mogłam sypanej bo mnie mdliło a w ciąży jak poczułam to musiałam wypić 😁 a teraz mnie odrzuciło. Pije rozpuszczalna z mlekiem a wręcz mleko z dodatkiem kawy 😂

Eyen mi się też śniło któregoś dnia że rodziłam i przy każdym porodzie jechałam do szpitala i leżałam na oddziale. Obiecałam sobie że teraz pojadę prosto na porodówkę i nie zdążyłam bo urodziłam w domu 😱
Haha to już wiesz jakie masz największe obawy wewnętrzne 😉😉
 
reklama
W moim śnie to był chłopczyk i moja mama do mnie (nagle się znalazła koło mnie), że powinnam go nazwać Maciek 😅 nie wiem skąd to imie, bo nigdy o nim nie myślałam.
 
Do góry