reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

Daj spokój. Ja już miałam czarne myśli ☹ po tych niepowodzeniach ciężko było mi myśleć pozytywnie... Aż się popłakałam jak zobaczyłam pulsujące serduszko ♥ i tak duża fasolkę 😍 teraz jestem spokojniejsza ( w głębi głowy wiadomo boję się bo różnie bywa). Będę tylko leżeć i juz. Współczuję tylko mojemu bo nie dość że dużo dużo pracuje to musi zająć się nami, starszakiem , obiadami żeby je przywieźć, ogarnąć mieszkanie zakupy. Ale jest kochany, nie narzeka, tylko uspokaja mnie i każe leżeć i się nie martwić 😉 boję się że mieszkanie będzie wyglądać jak w filmach przed sprzątaniem u perfekcyjnej Pani domu 😂 moja znajomą która sprząta niestety teraz ma kwarantannę, ale jak tylko się jej skończy to nas wpisze w grafik.
Ile ma kochana mm juz Twoj dzidzius jak moge zapytac? 😍
 
reklama
Dziewczyny, jak sobie radzicie z połykaniem witamin? Ja od zawsze mam problem z przełykaniem tabletek, a biorę Mama DHA premium+, czyli jak dla mnie ogromne tabsy, a przez mdłości nie jestem w stanie ich przełykać 😔 W głowie mam cały czas, że to dla dzidzi, ale nie mogę, wczoraj wieczorem zwymiotowałam podczas przełykania tej tabletki, a mam brać dwie dziennie 😭
Ja popijam woda gazowana ;) bąbelki mi pomagają i od tej pory moglabym lykac po 3 takie wielkie :)
 
Apropo mdłości od wczoraj zaczęłam żuć te gumy na mdłości Pregna vomi, zobaczę czy to w ogóle coś pomoże, bo samego imbiru, nawet zapachu znieść nie mogę..
 
No jak mogłaś 😂 ja po macierzyńskim chce działać w salonie kosmetycznym przyjaciolki bo zajmuje się po godzinach paznokciami i makijażem i bede mogla sobie godziny dopasować:)
Oo tez jestem makijażystka, ja z kolei wcześniej pracowałam w MAC-u, a teraz pracuje w salonie na weekendach i objazdowo działam 😊 Ale załamka, u nas czerwona strefa i wesel brak, nawet nie mam jak teraz dorobić... i tak ten sezon masakra...
Dziewczyny, tylko mnie tak boli lewy jajnik? Już godzinę czuje kłucie. Nie wiem, czy powinnam się martwić :(
Nie jestem dobrym przykładem, ale mnie tez boli jajnik od czasu do czasu (dodatkowo te bóle brzucha co pisałam), momentami dłużej, ale dzisiaj idę do lekarza, to zapytam go o to tez, to może będę mogła coś więcej Ci pomoc 😕
 
Oo tez jestem makijażystka, ja z kolei wcześniej pracowałam w MAC-u, a teraz pracuje w salonie na weekendach i objazdowo działam 😊 Ale załamka, u nas czerwona strefa i wesel brak, nawet nie mam jak teraz dorobić... i tak ten sezon masakra...

Nie jestem dobrym przykładem, ale mnie tez boli jajnik od czasu do czasu (dodatkowo te bóle brzucha co pisałam), momentami dłużej, ale dzisiaj idę do lekarza, to zapytam go o to tez, to może będę mogła coś więcej Ci pomoc 😕
Dlaczego nie jesteś dobrym przykładem? Dziękuję, że odpisałaś, przynajmniej jest wiem, że istnieją takie jak ja i może to jednak normalne :) Mnie dziś pierwszy raz tak boli, bo już czwarta godzina mija :(
 
Hej kobietki. Ja aktualnie jestem w piatym tygodniu dokladnie 5+5 za chwilke 6ty tydzien i do niedzieli wszystko bylo ok zero mdłosci tylko piersi pobolewaja w poniedzialek sie niestety zaczelo ..nie tyle co mdlosci ale wymioty na samym wylocie...doslownie od samego rana meczy mnie strasznie do tego bol glowy najgorsze ze znow odrzucilo mnie od kawy a to moje jedyne uzaleznienie. W dwoch wczesniejszych ciazach tez mnie odrzucilo od kawy i mialam mdlosci a teraz to jest o wiele gorzej nic zjesc nic wypic nawet od wody mnie odrzuca...ale licze ze do 3 miesiaca i potem przejdzie 🙃 wczesniej tak mialam. No ale wez tu kobito wytrzymaj do grudnia.
 
Hej kobietki. Ja aktualnie jestem w piatym tygodniu dokladnie 5+5 za chwilke 6ty tydzien i do niedzieli wszystko bylo ok zero mdłosci tylko piersi pobolewaja w poniedzialek sie niestety zaczelo ..nie tyle co mdlosci ale wymioty na samym wylocie...doslownie od samego rana meczy mnie strasznie do tego bol glowy najgorsze ze znow odrzucilo mnie od kawy a to moje jedyne uzaleznienie. W dwoch wczesniejszych ciazach tez mnie odrzucilo od kawy i mialam mdlosci a teraz to jest o wiele gorzej nic zjesc nic wypic nawet od wody mnie odrzuca...ale licze ze do 3 miesiaca i potem przejdzie 🙃 wczesniej tak mialam. No ale wez tu kobito wytrzymaj do grudnia.
Współczuję:( ale nie pozostaje nam nic procz czekania ❤
 
reklama
Do góry