reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

To moja pierwsza ciąża, a wizyta dopiero za 2 tygodnie, piersi bolą bardzo, są mega wrażliwe, ale poza tym prawie nic, no nic mam nadzieję że taki mój urok i wszystko będzie dobrze :)
Ja też w ogóle nie mam mdłości. Tylko piersi bolą przy dotykaniu. W niedziele na usg wszystko było pięknie więc się aż tak nie martwię ale gdzieś z tyłu głowy jest lęk przed kolejnym usg.
 
reklama
Wiem że jedna z was ma koronawirusa obecnie ale nie pamiętam dokładnie nicku Slim czy jakoś podobnie?? [emoji846]
Czy konsultowałaś się z ginekologiem w związku z ciążą i koronawirusem?? Co mówi?
Nie konsultowałam czekam na wizyte, przez telefon i tak nie jest wstanie nic powiedzieć, a ja nie chcę sie stresować nie potrzebnie, myślę, ze pp usg będzie wszystko jasne. Wiem jedynie, że w Polsce dzieci, których mamy się zaraziły w poerwszym trymestrze jeszcze się nie urodziły także nie wiadomo czy koronawirus ma jakiś wpływ na rozwój płodu...
 
ja pracuję, ale co to za praca jak co chwilę wstaję i kładę się na narożniku obok 😀 chociaż i tak wydaje mi się, że jestem całkiem produktywna 😀 mam plan w ciągu kilku dni powiedzieć managerowi o ciąży, ale jakoś mnie to stresuje. on nie jest polakiem i jest takim jajcarzem, zawsze jak proszę go o rozmowę to pyta "boy or girl" a teraz to się stało 😂
 
Haha to tym razem trafi [emoji28]
ja pracuję, ale co to za praca jak co chwilę wstaję i kładę się na narożniku obok [emoji3] chociaż i tak wydaje mi się, że jestem całkiem produktywna [emoji3] mam plan w ciągu kilku dni powiedzieć managerowi o ciąży, ale jakoś mnie to stresuje. on nie jest polakiem i jest takim jajcarzem, zawsze jak proszę go o rozmowę to pyta "boy or girl" a teraz to się stało [emoji23]
 
xiaomi mi robot vacuum mop w necie widzę ze kosztuje trochę wiecej ok 1200 zł, wydaje mi się, że mój mąż znalazł taniej, ale mogę się mylić, bo to on zawsze szuka i kupuje więc zapamiętałam cenę mniej więcej.
i jesteś zadowolona z tego odkurzacza? bo właśnie jestem w trakcie poszukiwań ale chce takiego gdzie mogłabym wyznaczyć zdalnie obszar sprzątania itp.
 
Dziewczyny, jak sobie radzicie z połykaniem witamin? Ja od zawsze mam problem z przełykaniem tabletek, a biorę Mama DHA premium+, czyli jak dla mnie ogromne tabsy, a przez mdłości nie jestem w stanie ich przełykać 😔 W głowie mam cały czas, że to dla dzidzi, ale nie mogę, wczoraj wieczorem zwymiotowałam podczas przełykania tej tabletki, a mam brać dwie dziennie 😭
 
reklama
Do góry