reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

reklama
Hej, a ja dziś sobie potwierdziłam jeszcze testem 😁 i koniec testów. Jutro wizyta. Choć na usg jeszcze za wcześnie.
IMG_20201020_091428.jpg
 
@Niesia90 wooooow gratulacje !!!! Ale widok ❤️ Wyobrażam sobie właśnie Twój szok w gabinecie Haha 😄 Duuuuuzo zdrówka dla was!! Rośnijcie zdrowo 🥰

Witam Nowe Dziewczyny 😃 Odzywajcie się! 🙃🙃🙃🙃

Ja dopiero wstałam. Dzisiaj młody został w domku ze mną, bo narzeczony pojechał z kolega do pracy, bo samochód na warsztat oddał, a mi niespecjalnie się chciało jechać rano go zawieźć. Mama na kawe przyjedzie niebawem to wstaje poodkurzać i zebrać narożnik bo będzie sapała że syf mam 🤦‍♀️
 
Dziewczyny proszę módlcie się za mnie i za moją kropkę. W nocy zaczęłam plamin żywa krwią a nad ranem już czarna. Nie jest tego bardzo dużo ale mimo wszystko... Jak ostatnio plamilam to źle się skończyło... Boję się strasznie... Czekam u mojego lekarza na wizytę. O 10 mnie przyjmie.
 
Trzymam mocno kciuki! Koniecznie daj znać po wizycie co i jak! Wierzę że będzie dobrze!!
Dziewczyny proszę módlcie się za mnie i za moją kropkę. W nocy zaczęłam plamin żywa krwią a nad ranem już czarna. Nie jest tego bardzo dużo ale mimo wszystko... Jak ostatnio plamilam to źle się skończyło... Boję się strasznie... Czekam u mojego lekarza na wizytę. O 10 mnie przyjmie.
 
Dziewczyny proszę módlcie się za mnie i za moją kropkę. W nocy zaczęłam plamin żywa krwią a nad ranem już czarna. Nie jest tego bardzo dużo ale mimo wszystko... Jak ostatnio plamilam to źle się skończyło... Boję się strasznie... Czekam u mojego lekarza na wizytę. O 10 mnie przyjmie.
Nie martw się na zapas. Może to krwiak. Ja miałam w obu poprzednich ciążach. W pierwszej wyleciał mi w 14tygodniu. Żywa krew. Pełno krwi. Myślałam że poronilam. Ale syn w styczniu skończy 13 lat 😁 w drugiej sam się wchlonal. trzymam kciuki.
 
reklama
Dziewczyny proszę módlcie się za mnie i za moją kropkę. W nocy zaczęłam plamin żywa krwią a nad ranem już czarna. Nie jest tego bardzo dużo ale mimo wszystko... Jak ostatnio plamilam to źle się skończyło... Boję się strasznie... Czekam u mojego lekarza na wizytę. O 10 mnie przyjmie.

Boże trzymam kciuki, żeby wszystko było w porządku !!!! ❤️ Nie załamuj się jeszcze kochana !!! ❤️
 
Do góry