reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

Dziewczyny proszę módlcie się za mnie i za moją kropkę. W nocy zaczęłam plamin żywa krwią a nad ranem już czarna. Nie jest tego bardzo dużo ale mimo wszystko... Jak ostatnio plamilam to źle się skończyło... Boję się strasznie... Czekam u mojego lekarza na wizytę. O 10 mnie przyjmie.
Kochana mocno mocno Cię ściskam i trzymam kciuki
 
reklama
Cześć Dziewczyny,

Z tej strony Agnieszka, wczoraj pierwsze usg na którym widac pecherzyk ciążowy 3mm, pod koniec przyszlego tygodnia kolejne usg,moje zapytanie - kiedy zostaje założona karta ciąży?
Generalnie bardzo sie martwie, patrząc przez pryzmat tego co przeżyli znajomi (poronienia w 3 miesiacu, w 9 tygodniu lub w 5 miesiacu ciazy blizniaczej) zamiast sie cieszyć czekam niecierpliwie na następne usg sprawdzic czy serduszko bije...

Życzę Wam dobrego samopoczucia w każdym dniu ciazy i zeby Maluszki zdrowo rosły.
Cześć :)
Ja teraz przy 3 ciazy mialam zalozna od razu na pierwszej wizycie to było 4+6, przy poprzednich dwóch ktore poronilam nie mialam w ogole :)
 
Ja niestety raczej bede sie z Wami żegnac.. bylam dzisiaj jeszcze kontrolnie u lakarza, tym razem w medicover. Serduszko juz bardzo wolno bije, a zarodek od zeszlej środy ledwo co urosł...
Najgorsze w tym wszystkim, ze ten lekarz podobnie jak w szpitalu stwierdzil, ze ciaza wcale nie jest tak nisko i moze gdybym od poczatku brala ta heparyne zamiast czekac na konsultacje z hematologiem, ktora mam miec dopiero w piatek to moze by to sie inaczej potoczyło, nie wiem.. W czwartek mam zrobic jeszcze usg bo pewnie do hematologa juz nie bedzie sensu isc.. jestem w rozsypce.
Kochana bardzo mi przykro :(
 
Pięknie !!! 😍😍❤️ Aż zazdroszczę kochana tych bliźniaków 😁😁❤️ (Oczywiście w taki dobry sposób 😅) życzę wszystkiego dobrego ! 👶👶



Kochana a do poczekalni mógł normalnie wejść ? Czy siedział w samochodzie ? Bo nie wiem właśnie czy ciągnąć mojego, wiem ze do gabinetu na pewno nie wpuszczą, ale do przychodni na korytarz? Będę się tak stresować, ze wolałabym żeby był 😁

Bardzo dziękuje 😍 wszedł ze mną do przychodni ale nie wszędzie można z osoba towarzysząca. Weź swojego ze sobą, najwyżej poczeka w samochodzie jak nie będzie mógł wejść 😉
 
Ja niestety raczej bede sie z Wami żegnac.. bylam dzisiaj jeszcze kontrolnie u lakarza, tym razem w medicover. Serduszko juz bardzo wolno bije, a zarodek od zeszlej środy ledwo co urosł...
Najgorsze w tym wszystkim, ze ten lekarz podobnie jak w szpitalu stwierdzil, ze ciaza wcale nie jest tak nisko i moze gdybym od poczatku brala ta heparyne zamiast czekac na konsultacje z hematologiem, ktora mam miec dopiero w piatek to moze by to sie inaczej potoczyło, nie wiem.. W czwartek mam zrobic jeszcze usg bo pewnie do hematologa juz nie bedzie sensu isc.. jestem w rozsypce.
Ogromnie mi przykro 😢 ściskam mocno
 
Ja niestety raczej bede sie z Wami żegnac.. bylam dzisiaj jeszcze kontrolnie u lakarza, tym razem w medicover. Serduszko juz bardzo wolno bije, a zarodek od zeszlej środy ledwo co urosł...
Najgorsze w tym wszystkim, ze ten lekarz podobnie jak w szpitalu stwierdzil, ze ciaza wcale nie jest tak nisko i moze gdybym od poczatku brala ta heparyne zamiast czekac na konsultacje z hematologiem, ktora mam miec dopiero w piatek to moze by to sie inaczej potoczyło, nie wiem.. W czwartek mam zrobic jeszcze usg bo pewnie do hematologa juz nie bedzie sensu isc.. jestem w rozsypce.
Bardzo. Bardzo mi przykro. Wiem jak to boli❤ współczuje z całego serca
 
reklama
Ja mam wizytę w poniedziałek i jestem juz mega ciekawa co zobacze 🙈 Mam tyle obaw 🙈
Ja tez mam w poniedziałek i tak się dłuży :) ale ja nawet nie pytam czy można z mężem, bo on i tak musi w domu zostać z małym :) w poprzedniej ciąży chodził ze mną na każdą wizytę...

@Niesia90 gratulqcje! Szok :D

A ja wczoraj byłam sobie zrobić tsh i przy okazji zrobiłam tą betę, żeby mieć pewność, że w ciąży jestem . Tsh 1.22 czyli idealne i beta ponad 31 tys, czyli wskazuje 6 tydzień, a myślałam ze minimum tydzień mam opóźnienia. Jednak mój organizm jest dziwny, mimo cykli 34-37 dniowych, owulacje i tak mam 14 lub 15 dzień, a nie w połowie🤔
 
Do góry