reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

reklama
Ja już dawno po wizycie ale musiałam dojść do siebie 😅 Widziałam wszystko na co liczyłam tylko podwójnie 😂 Będę mieć bliźniaki 🤯😂😍 jestem nadal w szoku. Muszę znaleźć sobie nowego (drugiego?) lekarza, bo Luxmed nie prowadzi ciąż mnogich (chociaż w zaleceniach po wizycie napisał że „nie zaleca prowadzeni ciąży w Luxmed”). Wrocławianki, znacie jakiegoś dobrego lekarz prywatnego?
W ogóle byłam w takim szoku że kilku pytań mu nie zadałam🙈 muszę chyba wbić się na teleporade.

Pięknie !!! 😍😍❤️ Aż zazdroszczę kochana tych bliźniaków 😁😁❤️ (Oczywiście w taki dobry sposób 😅) życzę wszystkiego dobrego ! 👶👶

Oj może się zdarzyć 😁😂 ciekawe kto będzie nastepny😂 gin powiedział że wcale to nie jest jakoś bardzo rzadkie.
Zaś mąż jak już uwierzył że nie żartuje to zaśmiał się i powiedział że my to zawsze musimy mieć wszystko inaczej 🙈😂 i bardzo się ucieszył 🥰 żałuje tylko że nie mógł wejść do gabinetu 🥺

Kochana a do poczekalni mógł normalnie wejść ? Czy siedział w samochodzie ? Bo nie wiem właśnie czy ciągnąć mojego, wiem ze do gabinetu na pewno nie wpuszczą, ale do przychodni na korytarz? Będę się tak stresować, ze wolałabym żeby był 😁
 
Ja już dawno po wizycie ale musiałam dojść do siebie 😅 Widziałam wszystko na co liczyłam tylko podwójnie 😂 Będę mieć bliźniaki 🤯😂😍 jestem nadal w szoku. Muszę znaleźć sobie nowego (drugiego?) lekarza, bo Luxmed nie prowadzi ciąż mnogich (chociaż w zaleceniach po wizycie napisał że „nie zaleca prowadzeni ciąży w Luxmed”). Wrocławianki, znacie jakiegoś dobrego lekarz prywatnego?
W ogóle byłam w takim szoku że kilku pytań mu nie zadałam🙈 muszę chyba wbić się na teleporade.
Szybko wczoraj usnęłam, a tu takie wieści 😍 kochana, gratuluję ci z całego serca i niech oba maluchy zdrowo rosną! ❤❤❤
 
Dziewczyny, używacie domestosa do sprzątania podczas ciąży ? Bo nie wiem, czy się powstrzymać jednak czy to przesada 🤔
Ja używam ale przeszkadza mi strasznie z resztą tak jak cilit bank. Aczkolwiek kolezanka się zatruła domestosem.
Ja już dawno po wizycie ale musiałam dojść do siebie 😅 Widziałam wszystko na co liczyłam tylko podwójnie 😂 Będę mieć bliźniaki 🤯😂😍 jestem nadal w szoku. Muszę znaleźć sobie nowego (drugiego?) lekarza, bo Luxmed nie prowadzi ciąż mnogich (chociaż w zaleceniach po wizycie napisał że „nie zaleca prowadzeni ciąży w Luxmed”). Wrocławianki, znacie jakiegoś dobrego lekarz prywatnego?
W ogóle byłam w takim szoku że kilku pytań mu nie zadałam🙈 muszę chyba wbić się na teleporade.
Kochana gratulacje 😁
Czosnek, miód, cytryna
emoji16.png
Ja brałam p r e n a l e n dla kobiet w ciąży.

Dzieci do szkoły odwiezione a ja się położyłam bo coś mi zimno... Wczorajszy plan zrealizowany w 100%,😁 i bardzo dobrze się czułam cały dzień. Wieczorem tylko straszny ból głowy miałam. Co gotujecie dziś na obiad?
 
Ja używam ale przeszkadza mi strasznie z resztą tak jak cilit bank. Aczkolwiek kolezanka się zatruła domestosem.

Kochana gratulacje 😁

Ja brałam p r e n a l e n dla kobiet w ciąży.

Dzieci do szkoły odwiezione a ja się położyłam bo coś mi zimno... Wczorajszy plan zrealizowany w 100%,😁 i bardzo dobrze się czułam cały dzień. Wieczorem tylko straszny ból głowy miałam. Co gotujecie dziś na obiad?
U mnie dziś kotlety mielone, pieczone ziemniaczki i brukselka:) odwiozlam młodego do szkoły, wstawiłam zmywarkę, zjadłam bułkę i dwie parówki i tak mnie teraz mdli, że szok, więc się trochę położyłam, zresztą dziś ide na noc do pracy, więc chyba jeszcze trochę pośpię:)
 
Ojej to mamy podobny termin wizyty i pewnir podobny termin porodu :) tak, obyśmy się wieczorem obie cieszyły :)
Ja mam 04.11, obyśmy spotkały się tu wieczorkiem i wzajemnie sobie gratulowały[emoji4] u mnie powinno być wtedy 7+3.
A czas jak na złość stoi w miejscu[emoji33]

@Niesia90 podwójne gratulacje, podwójne szczęście[emoji7][emoji3059]
 
Niesamowite! Gratulacje! Jak to czasem życie robi psikusy :)
Ja już dawno po wizycie ale musiałam dojść do siebie [emoji28] Widziałam wszystko na co liczyłam tylko podwójnie [emoji23] Będę mieć bliźniaki [emoji2962][emoji23][emoji7] jestem nadal w szoku. Muszę znaleźć sobie nowego (drugiego?) lekarza, bo Luxmed nie prowadzi ciąż mnogich (chociaż w zaleceniach po wizycie napisał że „nie zaleca prowadzeni ciąży w Luxmed”). Wrocławianki, znacie jakiegoś dobrego lekarz prywatnego?
W ogóle byłam w takim szoku że kilku pytań mu nie zadałam[emoji85] muszę chyba wbić się na teleporade.
 
Ja już dawno po wizycie ale musiałam dojść do siebie [emoji28] Widziałam wszystko na co liczyłam tylko podwójnie [emoji23] Będę mieć bliźniaki [emoji2962][emoji23][emoji7] jestem nadal w szoku. Muszę znaleźć sobie nowego (drugiego?) lekarza, bo Luxmed nie prowadzi ciąż mnogich (chociaż w zaleceniach po wizycie napisał że „nie zaleca prowadzeni ciąży w Luxmed”). Wrocławianki, znacie jakiegoś dobrego lekarz prywatnego?
W ogóle byłam w takim szoku że kilku pytań mu nie zadałam[emoji85] muszę chyba wbić się na teleporade.
Ale wiadomość [emoji7][emoji7][emoji7] gratuluje
Gratuluje pozytywnych testów i wyników z krwi. Ja dzisiaj machnelam jeszcze jeden test z rana [emoji85]

Ps. Nie wiem dlaczego dodają się dwa zdjęcia[emoji1745]
 

Załączniki

  • PSX_20201020_084443~2.jpeg
    PSX_20201020_084443~2.jpeg
    19,3 KB · Wyświetleń: 67
  • PSX_20201020_084443~2.jpeg
    PSX_20201020_084443~2.jpeg
    19,3 KB · Wyświetleń: 71
reklama
Wow extra! Niech zdrowo rosną [emoji3590]
Masz w rodzinie bliźnięta?
Ja już dawno po wizycie ale musiałam dojść do siebie [emoji28] Widziałam wszystko na co liczyłam tylko podwójnie [emoji23] Będę mieć bliźniaki [emoji2962][emoji23][emoji7] jestem nadal w szoku. Muszę znaleźć sobie nowego (drugiego?) lekarza, bo Luxmed nie prowadzi ciąż mnogich (chociaż w zaleceniach po wizycie napisał że „nie zaleca prowadzeni ciąży w Luxmed”). Wrocławianki, znacie jakiegoś dobrego lekarz prywatnego?
W ogóle byłam w takim szoku że kilku pytań mu nie zadałam[emoji85] muszę chyba wbić się na teleporade.
 
Do góry