reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

Ja miałam o 11 :) ciałko żółte jest, ale jak podejrzewałam jest za wcześnie na coś więcej, więc tylko wzięłam zwolnienie i umówiłam się na piątek na USG, na poniedziałek mam wizytę i następna 17 listopada. Termin wychodzi na razie na 19 czerwca, z usg nie wiadomo ;)
Który masz dzis tydzien przypomnij mi proszę :) Super ze jest cialo zolte, znaczy ze Bedzie zarodek ❤
 
reklama
no u mnie w kwietniu przez cztery miesiace l4, wynagrodzenie przychodzilo z firmy, no ale rzeczywiscie, jestesmy duzym zakladem, cala siec kantorow
A no to pewnie wtedy firma wyplaca a rozliczają się z zusem sami :) no to mnie trochę uspokoilas. U mnie też jest na jedną zmianę ze 100 osób a pracujemy na 3 zmiany, cale biuro itd to mam spokój mam nadzieje
 
no u mnie w kwietniu przez cztery miesiace l4, wynagrodzenie przychodzilo z firmy, no ale rzeczywiscie, jestesmy duzym zakladem, cala siec kantorow

eh to przykre, ze ludzie pracujacy w malych firmach maja gorzej. pracuje w korpo wiec powinno byc okej, ale wspolczuje tym, ktorzy musza uzerac sie z ZUSem. ja nie wiem po co ja oddaje tyle wyplaty🤣 ani lekarza, ani terminowosci.
 
w kwietniu nie mialam z tym problemow, tylko przelewy z wynagrodzeniem caly czas przychodzily z zakladu pracy - oni sie jakos rozliczaja, czy jak ?

Powiedzialam szefowi, wyslal zastepce po kase, wiec zadzwonilam i o dziwo, dobrze to przyjal, az sie zdziwilam - powiedzial tylko ze ok, grafik ogarnie. Ale zeby jakies gratulacje czy cos, no to jednak nie🙄
Oj najważniejsze że nic Ci nie marudził! Jeszcze dzisiaj i jutro i będziesz odpoczywać 😘 albo się źle czuła i leżała cały dzień tak jak ja 😂🤦😜
Dzisiaj już łzy mi poleciały że jestem taka do niczego ... Ja tak lubię mieć wszystko w domu porobione. Jestem trochę pedantyczna może, ale też bez przesady. A teraz?? Kurde ledwo odkurzam codziennie i juz mam dość ☹️ sterta prasowania rośnie a mi słabo poprostu😥 do tego nic zjeść nie mogę bo zaraz wymiotuje a ja jestem głodna 😭😭
 
O l4. Dużo dziewczyn pisze że od kilku miesięcy nie dostalo wyplaty z zusu :/ A zus nie będzie prawnie za to odpowiadał bo jest epidemia.
Jak byłam w ciąży na początku epidemii i L4 miałam do końca maja to po każdym zakończonym zwolnieniu miałam przelew z zusu, później byłam do końca lipca na opiece covid i też regularnie przelewy. Teraz jeszcze nie wiem bo pierwsze L4 skończyło mi się w piątek.
 
Oj najważniejsze że nic Ci nie marudził! Jeszcze dzisiaj i jutro i będziesz odpoczywać 😘 albo się źle czuła i leżała cały dzień tak jak ja 😂🤦😜
Dzisiaj już łzy mi poleciały że jestem taka do niczego ... Ja tak lubię mieć wszystko w domu porobione. Jestem trochę pedantyczna może, ale też bez przesady. A teraz?? Kurde ledwo odkurzam codziennie i juz mam dość ☹ sterta prasowania rośnie a mi słabo poprostu😥 do tego nic zjeść nie mogę bo zaraz wymiotuje a ja jestem głodna 😭😭
bede zdychac pewnie, tak jak teraz. Ale chociaz we wlasnym domu 🤢🤢🤢 w domu mam taki burdel ze glowa mala, jak dzis zobaczylam kuchnie, to jeden wielki syf ...
 
reklama
Do góry