reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

Ja się żegnam z Wami, nie zostanę czerwcowa mama. Byłam w szpitalu, nie ma zarodka. Dodatkowo podejrzenie zasniadu ;( życzę Wam wszystkim szczęśliwych ciąż. Powodzenia
Przykro mi bardzo [emoji17]

Ma któraś z Was mdłości wieczorem?
U mnie brzuch przestał pobolewać już od wczoraj a teraz zaczely się mdłości...
W pierwszej ciąży mialam dopiero jakos po skonczonym 6 tygodniu.

A co do brzucha to u mnie juz w 9-10 tygodniu zaczęło być widać...
Jeszcze mam zdjęcia z cotygodniowych sesji brzucha [emoji85]
 
reklama
Dobra dziewczyny, podjelam decyzje - jutro jak szef przyjedzie, powiem mu, ze jestem w ciazy, a w czwartek, jesli wizyta bedzie udana, biore zwolnienie. Ja naprawde nie mam sily pracowac, te mdlosci mnie wykoncza i gdyby mial inne podejscie, to moze bym przemeczyla. Ale zbliza sie mlyn w pracy na wszystkicj swietych i wtedy chce miec juz wolne. Wole nie ryzykowac ze sie wyloze na kase, a mozg mam jak gabka...
Bardzo dobra decyzja ! ☺️

Ja się żegnam z Wami, nie zostanę czerwcowa mama. Byłam w szpitalu, nie ma zarodka. Dodatkowo podejrzenie zasniadu ;( życzę Wam wszystkim szczęśliwych ciąż. Powodzenia
Ehhh 😞 przykro mi. Trzymaj się dzielnie i powodzenia......
 
Serio wiedząc, że masz covid oszukalabys lekarza. Poszła do niego i naraziła na zakażenie jego i inne osoby? A jeśli on akurat przeszedłby ciężko i np. zmarł? Mogłabyś z tym potem żyć, wiedząc że zrobiłaś to umyślnie?
Ja wiem że wiele osób przechodzi łagodnie, ale cześć jednak ma ciężki przebieg i nigdy nie wiadomo na kogo wypadnie. Ja wiedząc czy nawet podejrzewając że mam covid to bym się od razu odizolowała. Nie mogłabym potem żyć ze świadomością, że kogoś zaraziłam i ta osoba miała potem ciezki przebieg.
Dziewczyny, wizyty są ważne, ale od tego że przesunie się o tydzień to nic się nie stanie, jeśli dobrze się czujemy i nic się nie dzieje, nie mamplamien itp to nic się nie stanie jak na wizytę nie pojdziemy
Nie mówię o infekcji z pełnymi objawami ale o kaszlu, który może się ciągnąć tygodniami który jest efektem nadreaktywnosci oskrzeli. A widzisz ile ofiar jest Covida z zupełnie innego powodu niż sama infekcja? Nie można pójść do lekarza bo jestem chora, to samo moje Dzieci, ja nie rozumiem sytuacji że LEKARZ nie przyjmie bo jestem CHORA... Ile ludzi umiera bo kaszel ma i nie pójdzie do lekarza, a gdybym była nie daj Bóg w ciąży pozamacicznej, tydzień nie robi różnicy??? Gotuje się jak słyszę o czymś takim, nie mówię o spacerach po galerii, ale o wizycie u lekarza, w masce, z dezynfekcją, w dodatku po ustąpieniu objawów, a kaszel poinfekcyjny przypominam może trwać bardzo długo. Prawdziwa ofiara to ta, która nie pójdzie do lekarza przez covida i umiera...
 
Ja przed chwila zamówiłam wraz z butami czerwona sukienkę obcisła na święta 😂😂 w końcu ubiorę obcisła bo ja mam odstający brzuch a w ciąży to go chować nie zamierzam 😂❤️

Ja zamówiłam właśnie obcisła sukienkę z „Wassyl” tez na święta i żeby było widać brzuszek 🤣🤣
A co do ubrań ciążowych, polecacie jakieś konkretne spodnie/leginsy? Widziałam w internecie, że tego jest masa! 🙈

Widziałam fajne rzeczy i niedrogie na ,,Missguided”, spodnie woskowane, jakieś sukienki ładne itd.
 
reklama
Do góry