reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

Pierwsza wizyta prywatnie ale kolejna umówiłam się już na NFZ, w końcu za coś place, ale fakt faktem lekarz ma mniej czasu na wizycie na NFZ. Kiedyś lekarz mi powiedział, że czego ja on niego oczekuje na tej prywatnej wizycie, że przecież nie powie mi nic więcej niż jest w stanie stwierdzić a prywatna wizyta nie sprawi że szybciej wrócę do zdrowia (to był akurat neurolog). W sumie miał rację.

W sumie tak. Dobrze,że masz taką możliwość sama bym się zdecydowała ale Mój lekarz niestety nie przyjmuje na nfz a szkoda bo ja do lekarza muszę się przekonać a nie zmienię bo prowadził mi już ciążę i mu ufam.

Właśnie nadrobiłam dzisiejsze wpisy i szalejecie 😁 nie dość że niektóre z Was prawie się pokłóciły to temat spania dość odległy (przynajmniej dla mnie). Ja na razie ciągle myśle o poniedziałkowej wizycie i zastanawiam się czy będzie ❤️. Jestem bardzo podekscytowana i wierze że wszystko będzie dobrze.
Napewno będzie wszystko dobrze 😙

Ja cierpię na bezsenność dzisiejszej nocy 🤨. Znowu w dzień nic nie zrobię bo będę zmęczona. Jejku.....🙄
 
reklama
Dzień dobry. Miałam jechać z synem na sparing ale zle się czuje 😢 będę przez kamerkę oglądała i kibicowała. Najgorzej ze deszcz leje bardzo, szkoda mi tych szkrabów . Oby nie byli chorzy.
Ja w nocy przeżywałam sama nie wiem co to było. Nerwowa byłam tak bardzo ze darlam się na mojego nawet za to, ze dotknął mnie noga w łóżku. Przeszkadzało mi ze grał jak spałam wiec tez aferowalam. Zanim zasnęłam mega mdłości mialam. Zle mi się oddychało, tak jakby sucho mi było. Nie No porazka przysięgam. I burza hormonów poziom MAX !!! Współczuje mu, ze musiał mnie oglądać w takim stanie 😂 ale on się tylko śmiał, bo mówi ze takiej mnie jeszcze nie widział 😂

Idę gotować makaron, to przynajmniej ciepła zupę zjedzą jak wrócą zmarzluchy.
 
Sorry ale to brzmi jakbys piła do @dory ze zaszła w ciaze bo ma kilka lat wiecej niz Ty i to jej ostatni dzwonek. Średnio fajnie. Chyba ze masz na myśli cos innego.
Nie nie, Dory sama tak mówiła na wrzesniowkach ;) Ja nie mam nic do wieku w jakim kobiety decydują się ma dzieci, tylko z jakich powodów :)
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczyny!
Nie dałam rady pojawić się tu od wczoraj i nadrabiam zaległości ☺️
Jezu, jaką ja wczoraj miałam migrenę... od 13:00 mroczki przed oczami, a później zaczął się ból głowy. W nocy to było apogeum, cały tył głowy mi pulsował, nigdy tak nie miałam 😭
Ciśnienie w normie, ale czułam jakby mi rozsadzało czaszkę 🤯
Teraz też boli, ale trochę mniej...

Czy któraś z Was ma takie migrenowe bóle głowy? Jak sobie z tym radzić? Z lekarką mogę skonsultować się dopiero w poniedziałek, a nie wiem jak przeżyje weekend.
 
reklama
Hej dziewczyny!
Nie dałam rady pojawić się tu od wczoraj i nadrabiam zaległości ☺️
Jezu, jaką ja wczoraj miałam migrenę... od 13:00 mroczki przed oczami, a później zaczął się ból głowy. W nocy to było apogeum, cały tył głowy mi pulsował, nigdy tak nie miałam 😭
Ciśnienie w normie, ale czułam jakby mi rozsadzało czaszkę 🤯
Teraz też boli, ale trochę mniej...

Czy któraś z Was ma takie migrenowe bóle głowy? Jak sobie z tym radzić? Z lekarką mogę skonsultować się dopiero w poniedziałek, a nie wiem jak przeżyje weekend.
Ja póki co taka migrenę miałam raz na całe szczęście!! Musiałam zjeść jeden Apap bo nie byłam w stanie tego ogarnąć. Ale generalnie bez ciąży tez miewam ciężkie migreny. Wtedy brałam zawsze szybko działające leki rozpuszczalne ale teraz to ich nie mogę.
 
Do góry