reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

Ja tez nie wyobrażam sobie ze dziecko miałoby spac ze mna caly czas. O nie nie nie. Potem wlasnie widze po znajomych ze rodzice nie mają czasu i miejsca dla siebie bo tak nauczyli dziecko. Wiadomo sa sytuacje jak choroby i ząbkowanie gdzie trzeba nosić lub wziac do siebie ale nie ma opcji ze u nas to będzie na porządku dziennym :)

Ja tez mam takie zdanie :) W ogole lozko to dla mnie takie intymne miejsce, moje i meza, mam nadzieje ze tak pozostanie, ale na razie to tylko moje zyczenie - osoby ktora nie ma dzieci:p mam nadzieje ze kosz mojzesza obok bedzie dobrym rozwiazaniem.
 
reklama
Super ze jest pecherzyk ❤ A zoltkowy? Liczyła Ci którzy bylby tydzien z pecherzyka? :)
Nie wiem. Nic takiego nie mówiła. Mówiła ze ciężko coś powiedzieć teraz bo widać tylko takie malutkie , wrzucam fotkę
 

Załączniki

  • ABE309E7-72A5-4F30-A3CA-ED2FAC71CB1E.jpeg
    ABE309E7-72A5-4F30-A3CA-ED2FAC71CB1E.jpeg
    930 KB · Wyświetleń: 66
Ja tez mam takie zdanie :) W ogole lozko to dla mnie takie intymne miejsce, moje i meza, mam nadzieje ze tak pozostanie, ale na razie to tylko moje zyczenie - osoby ktora nie ma dzieci:p mam nadzieje ze kosz mojzesza obok bedzie dobrym rozwiazaniem.
Ja tez nie mam dzieci ale widzę po znajomych jak wychowywać a jak nie wychowywać dzieci :)
Moja przyjaciółka ma tak ze od małego dzieci kładzie do łóżka i zasypiają same :) Wiadomo z rana czasem przyjdą ale nie ma tak ze śpią z rodzicami ciagle. Czasem w ciągu dnia to małe szatany ale wiedza ze jak przychodzi wieczor to kolacja mycie i do spania :) Nie raz Siedzimy u nich do nocy a dzieci grzecznie śpią :) Da się, tyllo trzeba wpajac im od małego :)
 
M
A co gdy już ma włosy? Bo na przykład nas to strasznie laskocze, a mały zmienia pozycję co jakiś czas :p Nie wiem, no nie umiemy spać, mimo tych dwóch metrów łóżka :/
moj miał już dwa razy obcinane już włosy, przytulam się do jego szyji jak go usypiam, ale On już śpi u sibej bo odkąd się przemieszcza
 
Ja tez nie mam dzieci ale widzę po znajomych jak wychowywać a jak nie wychowywać dzieci :)
Moja przyjaciółka ma tak ze od małego dzieci kładzie do łóżka i zasypiają same :) Wiadomo z rana czasem przyjdą ale nie ma tak ze śpią z rodzicami ciagle. Czasem w ciągu dnia to małe szatany ale wiedza ze jak przychodzi wieczor to kolacja mycie i do spania :) Nie raz Siedzimy u nich do nocy a dzieci grzecznie śpią :) Da się, tyllo trzeba wpajac im od małego :)

super! chce sie na takich rodzicach wzorowac :D
 
Ja tez nie mam dzieci ale widzę po znajomych jak wychowywać a jak nie wychowywać dzieci :)
Moja przyjaciółka ma tak ze od małego dzieci kładzie do łóżka i zasypiają same :) Wiadomo z rana czasem przyjdą ale nie ma tak ze śpią z rodzicami ciagle. Czasem w ciągu dnia to małe szatany ale wiedza ze jak przychodzi wieczor to kolacja mycie i do spania :) Nie raz Siedzimy u nich do nocy a dzieci grzecznie śpią :) Da się, tyllo trzeba wpajac im od małego :)
Serio dzieci są różne inne będą spać same one nie i nic nie zrobisz, chyba ze zostawisz płaczące dziecko aż się zmęczy płaczem.
 
Serio dzieci są różne inne będą spać same one nie i nic nie zrobisz, chyba ze zostawisz płaczące dziecko aż się zmęczy płaczem.
No poplacze i przestanie :) Dziecko ma instynkt samozachowawczy, bedzie chciało spać to zaśnie, bedziw chciało zjesc to zje. Nie zagłodzi się na śmierć czy nie będzie nie spało 2 dni :)
Mam taki stosunek ze bede kochać nad życie ale muszę mieć swoją przestrzeń właśnie wieczorami :) Nie wyobrazam sobie tez ze moja dziecko siedzi ze mna do 2 w nocy bo nie chce spać :) Ale oczywiście kazdy ma swoje metody, swoje przekonania i to jest ok :)
 
reklama
Chwile mnie nie było a tu jakoś nerwowo [emoji15] luz dziewczyny.

Moje dziecko nie spało ze mną gdy było małe i kolejne tez nie będzie spalo. Tylko jak był chory i wymiotował to brałam go do siebie żeby od razu podstawiać miskę. Tez uważam ze łóżko rodziców to łóżko rodziców a dzidziuś ma łóżeczko [emoji3059]
Jeśli chodzi o przedszkole to syn chodzi i chodził będzie normalnie, póki nie zamkną z powodu covida oczywiście [emoji23] No albo jeszcze z powodu powodzi, bo Odra u nas tak wylała, że hoho.

Ja po wizycie. Pojawił się pęcherzyk No ale na razie tylko tyle. Musiałam mieć później owulacje. Serduszka jeszcze nie ma. Przesunęłam wizytę z 20.10 na 27.10. Trzeba czekać [emoji854]
L4 wystawiła mi do tego 27 właśnie .
Jesteś z opolskiego ?
 
Do góry