reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

Szukaj używanych gondoli za kilka stow. Z dobra amortyzacja i tyle ;)
Przy synu miałam bebetto torino, był ok, ale trochę ciężki. Ale wtedy mi się chciało szukać, oglądać, kupiłam nowy bo pierwsze dziecko i w ogóle [emoji16] teraz kompletnie o takich rzeczach nie myślę. Chyba że przyjdą mi chęci z czasem [emoji23]
 
reklama
Jak mama mało śpi to jest możliwe, sorry ale nie przekonasz mnie dla mnie każdy powinien mieć własne łóżko po to robią łóżeczka
Ja tez nie wyobrażam sobie ze dziecko miałoby spac ze mna caly czas. O nie nie nie. Potem wlasnie widze po znajomych ze rodzice nie mają czasu i miejsca dla siebie bo tak nauczyli dziecko. Wiadomo sa sytuacje jak choroby i ząbkowanie gdzie trzeba nosić lub wziac do siebie ale nie ma opcji ze u nas to będzie na porządku dziennym :)
 
Tak w ogóle nie pytałam nigdy, ale jak to jest spać z dzieckiem i mężem w jednym łóżku? Ile metrów ma szerokość lozka? Jak mały czasami u nas leży, to ja kompletnie nie umiem się ułożyć i wciąż brakuje mi miejsca. Z mężem to samo ;)
Normalnie przytulisz się do swojego kochanego syna. Czujesz jego ciepło j śpi się lepiej. Mamy 160tke i było nam wygodnie.
 
Nie mi jednej się udało. A to ze ty jej nie masz nie oznacza ze żadna nie ma ;) wiec nie obrażaj innych którzy ja maja ;) pamietajmy ze zachodzisz w ciąże bo wypada ze względu na wieka w nie intuicje :)
:))))) Buhaha, wyluzuj :)
A teraz czytaj ze zrozumieniem:
Nic nie napisałam o tym, że każdej, która śpi z dzieciakiem i wszystko jest okej, się udało. A to był żart, nie zrozumiałaś.
Gdzie Cię obraziłam?
Po trzecie, nie zaszłam w ciążę, bo WYPADA, tylko dlatego, że muszę już teraz, bo jestem stara. Nie oznacza to, chodząca intuicjo, że nie chciałam mieć dzieci. Pisałam wiele razy, że chciałam mieć co najmniej czwórkę.
Zacznij czytać uważnie albo nie odpisuj, jeśli nie uda Ci się doczytać ;)
 
Jak mama mało śpi to jest możliwe, sorry ale nie przekonasz mnie dla mnie każdy powinien mieć własne łóżko po to robią łóżeczka
Ja cie nie mam zamiaru przekonywać ;) przewaznie każda mama mało śpi. Moj syn śpi sam w łóżeczku już od dłuższego czasu. Nie wiem czy masz dzieci czy nie ale życie weryfikuje i to tylko zależy jakie dziecko ci się trafi.
 
Normalnie przytulisz się do swojego kochanego syna. Czujesz jego ciepło j śpi się lepiej. Mamy 160tke i było nam wygodnie.
A co gdy już ma włosy? Bo na przykład nas to strasznie laskocze, a mały zmienia pozycję co jakiś czas :p Nie wiem, no nie umiemy spać, mimo tych dwóch metrów łóżka :/
 
Chwile mnie nie było a tu jakoś nerwowo 😳 luz dziewczyny.

Moje dziecko nie spało ze mną gdy było małe i kolejne tez nie będzie spalo. Tylko jak był chory i wymiotował to brałam go do siebie żeby od razu podstawiać miskę. Tez uważam ze łóżko rodziców to łóżko rodziców a dzidziuś ma łóżeczko 🥰
Jeśli chodzi o przedszkole to syn chodzi i chodził będzie normalnie, póki nie zamkną z powodu covida oczywiście 😂 No albo jeszcze z powodu powodzi, bo Odra u nas tak wylała, że hoho.

Ja po wizycie. Pojawił się pęcherzyk No ale na razie tylko tyle. Musiałam mieć później owulacje. Serduszka jeszcze nie ma. Przesunęłam wizytę z 20.10 na 27.10. Trzeba czekać 🙃
L4 wystawiła mi do tego 27 właśnie .
 
Chwile mnie nie było a tu jakoś nerwowo 😳 luz dziewczyny.

Moje dziecko nie spało ze mną gdy było małe i kolejne tez nie będzie spalo. Tylko jak był chory i wymiotował to brałam go do siebie żeby od razu podstawiać miskę. Tez uważam ze łóżko rodziców to łóżko rodziców a dzidziuś ma łóżeczko 🥰
Jeśli chodzi o przedszkole to syn chodzi i chodził będzie normalnie, póki nie zamkną z powodu covida oczywiście 😂 No albo jeszcze z powodu powodzi, bo Odra u nas tak wylała, że hoho.

Ja po wizycie. Pojawił się pęcherzyk No ale na razie tylko tyle. Musiałam mieć później owulacje. Serduszka jeszcze nie ma. Przesunęłam wizytę z 20.10 na 27.10. Trzeba czekać 🙃
L4 wystawiła mi do tego 27 właśnie .
Super ze jest pecherzyk ❤ A zoltkowy? Liczyła Ci którzy bylby tydzien z pecherzyka? :)
 
reklama
Do góry