reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

Dziewczyny znowu mam tyly 😂 ja za wami nie nadążam. Wczorsj dużo czytałam o tym nifty i kurka nie ma zbyt dobrych opinii to badanie często się myli także jeszcze zapytam mojego lekarza.
Dzisiaj cos męczy mnie zgaga mdłości nie mam żadnych tylko piersi trochę bardziej odczuwalne.
Z laktatorow mogę wam szczerze polecić medele swing rewelacja najlepszy jaki może być przerabiałam avent i inne pierdy nic nie może się równać medeli 🙂
Matko ja tak czytam i czytam i mowie o co chodzi 😂
Jakie pierdy jak u meneli 😂😂😂😂
 
reklama
Boże, takie pieprzenie lekarzy mam ochotę wyrzucić do kosza. Tak, każda matka, której dziecko zmarło, instynktownie czuła, że dziecko przestanie oddychać. Debile, słowo daję :)
Uwierz mi ze się czuje, syn spał z nami w łóżku i dwa razy obudziłam się sama z siebie z przeczuciem ze coś jest nie tak i syn się zakrył kołdra. A ile przypadków ze monitor nie zadziała ? To tylko sprzęt. Ja nie ufam.
 
Ja dawno temu bralam Clexan bo miałam całą noge w gipsie - sama robiłam sobie zastrzyki po tym jak moja mama pomyliła to zajecie z grą w rzutki [emoji3] kilka razy celowała tą igłą aż zrobila mi 3 dziury, zanim sie wbiła ostatecznie..
Ale pamietam ze niemile bylo to uczucie i troszke bolało.
ja na pierwszy zastrzyk pojechalam do mamy, bo ma wlasnie wyksztalcenie pielegniarskie. Jak musialam sobie wbic sama igle, to myslalam ze zejde, bo jestem panikara 😂 no generalnie zalezy jak sie wklujesz, to potrafi zabolec - ale mnie zawsze bardziej boli jak juz wyciagne igle i lek zaczyna sie rozchodzic. Ale zeby tylko ta ciaza sie utrzymala, to ja moge nawet kluc sie dziesiec razy dziennie :)
 
Super [emoji3590]
To ja [emoji16][emoji16]
Jest pęcherzyk, pęcherzyk żółtkowy, zarodek i bijące serduszko [emoji3531] USG z ostatnią @ pokrywa się.karty ciąży jeszcze nie mam założonej. Za 2 tyg kolejna wizyta. Leki ciągle te same. Dzisiaj już miałam za darmo. I mam zrobić całą listę badań.
Ale powiem Wam szczerze że boję się jeszcze cieszyć [emoji6]
 
Ale można dziecko przygnieść własnym ciałem nie jedna taka sytuacja była, że dziecko było martwe po nocy bo rodzic je przygniotl podczas snu
Nawet moj mąż który ma mega tiki(ale to nim rzuca) przed zaśnięciem, nagle przestał mieć jak syn spał z nimi w łóżku ;) wiec ciężko mi to sobie wyobrazić ze matka może przygnieść dziekco
 
Poczytaj o tym [emoji8] czasem sobie nie zdajemy sprawy z różnych rzeczy, wiem ze takie wstrząsy mogą powodować uszkodzenia mózgu, bo główka lata i się obija. No i wiesz jak jedziesz samochodem po dołach to tez to dla ciebie nie jest przyjemne (a samochód ma amortyzację) to co dla takiego małego ciałka nierówne chodniki czy wertepy ;)
To mi namąciłaś w głowie, bo będę musiała przemyśleć i jak coś to wybrać jakiś tani wózek ten pierwszy, a później przerzucić się dopiero na tą naszą spacerówke. Z tym, że mi się szczerze mówiąc średnio chce szukać i analizować [emoji23]
 
U mnie jest tak, ze mam mega malo dziewczynek w rodzinie, wiec malo moich wymarzonych imion jest "zajetych" 😊 dziewczynka będzie Blanka, ale podoba mi sie tez Antosia, Pola, Amelia, Nina, Zosia, Nela, Melania albo Lena. A z chlopcem jest gorzej, bo od zawsze marzyl mi sie Aleksander albo Antoś, ale to pierwsze wystepuje x4 w bardzo bliskiej rodzinie mojego K., a drugie nosi jego chrześniak 🙈 więc będzie Julek lub Staś po dziadku ❤
 
reklama
Uwierz mi ze się czuje, syn spał z nami w łóżku i dwa razy obudziłam się sama z siebie z przeczuciem ze coś jest nie tak i syn się zakrył kołdra. A ile przypadków ze monitor nie zadziała ? To tylko sprzęt. Ja nie ufam.
Akruat Ci się udało :) może i były takie przypadki, ale to nie ufa się ślepo sprzętom, tylko lepiej się śpi po prostu. Ja nie spałam z małym, spał na dostawcę pół roku, od 6. Miesiąca życia w swoim pokoju w łóżeczku szczebelkowym. Ja uważam, że monitor pomaga, nie przeszkadza, bo jeśli ktoś twierdzi, że może się popsuć, ale wierzy swojej intuicji, to jest taka osoba pomylona ;)
 
Do góry