reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

U nas dziś pizza na kolację tak się nafutrowalam że chyba pekne 😂
U drugiej córki mieliśmy Bebetto Torino też fajny wózek był parę lat temu 😁
Dzieciaki śpią, mąż śpi Idę chyba i ja bo jakąś zmęczona dziś jestem mimo tego że w końcu zasnęłam rano i wstałam o 10... I cały dzień nic nie robiłam 🙄a nie przepraszam. Leżałam 😂
 
reklama
Dobra zrobiłam drugi suwaczek, ALEEEEEEEEEEEE... coś jest nie tak z jakością. Musi być problem na BB...
krok po kroku napisze jak to zrobiłam, aha i zaznaczam, że zrobiłam to z poziomu laptopa.
W google wpisałam suwaczki babyboom. Wybraałam stronę suwaczki.com. Nastepnie stworzylam sobie swój ktory mi sie podobał. Na ostatniej stronie wybrałam pierwsza pozycje z linkiem "BBCode (PseudoHTML, UBBCode) bez linku, szczególnie dla Forum Babyboom.pl. " i wkleiłam to w ustawieniach konta USTAWIENIA- SYGNATURA. i już :D
 
U nas dziś pizza na kolację tak się nafutrowalam że chyba pekne 😂
U drugiej córki mieliśmy Bebetto Torino też fajny wózek był parę lat temu 😁
Dzieciaki śpią, mąż śpi Idę chyba i ja bo jakąś zmęczona dziś jestem mimo tego że w końcu zasnęłam rano i wstałam o 10... I cały dzień nic nie robiłam 🙄a nie przepraszam. Leżałam 😂
Mm mm pizza 😋 narobiłaś mi smaka :)
Ja dzis na kolacje zjadlam domowego hot doga i od razu mi lepiej 😂 i do tego Kinder pingui czy kij wie jak to się pisze 😂
 
Jak wieczor mija ? Ja wlasnie siedze w pracy, standardowo czekam do polnocy na rozliczenie i raporty i spadam na drzemke :) dzis mialam ciezki dzien, mdlosci praktycznie non stop i o dziwo, teraz przeszlo, wiec odpoczywam... Ja na razie nawet nie patrze na wozki i tego typu rzeczy, na to przyjdzie jeszcze czas, ciaza jest dluga:)
 
Jak wieczor mija ? Ja wlasnie siedze w pracy, standardowo czekam do polnocy na rozliczenie i raporty i spadam na drzemke :) dzis mialam ciezki dzien, mdlosci praktycznie non stop i o dziwo, teraz przeszlo, wiec odpoczywam... Ja na razie nawet nie patrze na wozki i tego typu rzeczy, na to przyjdzie jeszcze czas, ciaza jest dluga:)
Ja narazie też jeszcze o tym nie myślę, napewno wielu rzeczy które kupiłam dla starszych Dzieci teraz nie kupię.
Fakt, ciąża niby długa, ale czas leci niesamowicie szybko, byle do Wigilii, po nowym roku będziemy czuć ruchy, zrobi się ciekawiej i czas bedzie pędził jeszcze szybciej.
 
Jezu dziewczyny nie piszcie o tej porze o mc donaldzie, pizzach czy hamburgerach bo ja taka głodna a nie chcę się napchać przed snem [emoji28]

Ja ogólnie lubię pizzę i czasem nuggetsy ale teraz kompletnie nie mam ochoty.
Od kilku dni mam fazę na warzywa, takie ugotowane. Codziennie jem paczkę warzyw na patelnię😂 Chyba mi jakiś wegetarianin rosnie. Dziwne to, bo ogólnie to lubię mięso i często jem. No i dziś coś mnie naszło na ogórki kiszone i zjadłam dwa, tak same bez dodatków😂
 
reklama
Apropo wegetarianizmu... Jest może tutaj któraś z Was, która nie je mięsa? Ja nie jem mięsa od roku i to moja pierwsza ciąża, czytałam różne artykuły na temat wpływu takiego odżywania na dzidziusia, z tego co wiem, jeśli dobrze planujemy posiłki i suplementujemy się, to powinno być wszystko w porządku, ale zastanawiam się czy macie jakieś inne info na ten temat ? Lub doświadczenia z poprzednich ciąż? Nie wyobrażam sobie teraz wrócić do mięcha :D , ale ciekawi mnie ten temat :)
 
Do góry