reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

Ale dziewczyny naskrobalyscie po całym dniu nie nadążam za wami 😋
U mnie z objawami średnio tylko ciągle wzdecia, piersi prawie w ogóle 😐 no i zawroty głowy w poprzednich to ja wiedziałam co to ciąża a teraz no może jeszcze włosy lecą strasznie a poprzednio to narzekałam na ich nadmiar 😕 do tego przetłuszczają się
Zdecydowałam się z mężem też na test nifty pro trochę będzie stresu ale później odetchnę
 
reklama
Ale mnie aplikacja Glovo zrobiła w balona. No nie mogłam przeżyć bez mc dzisiaj wiec zamówiłam z dostawa i co???? Pobrało kasę z konta a w aplikacji nie ma zamówienia 😳 napisałam do nich, i zwrócą kasę uwaga !! Do 14 dni.... masakra

No ale narzeczonego wysłałam samochodem po zamówienie na nowo 😂 musze zjeść No!

Czy wy widzialyscie nowe obostrzenia?! Oglądam tv i płakać mi się chce. Za niedługo wprowadza stan wojenny. Będziemy siedzieć w domach i robić to co nam każą. 😢
 
Ale mnie aplikacja Glovo zrobiła w balona. No nie mogłam przeżyć bez mc dzisiaj wiec zamówiłam z dostawa i co???? Pobrało kasę z konta a w aplikacji nie ma zamówienia 😳 napisałam do nich, i zwrócą kasę uwaga !! Do 14 dni.... masakra

No ale narzeczonego wysłałam samochodem po zamówienie na nowo 😂 musze zjeść No!

Czy wy widzialyscie nowe obostrzenia?! Oglądam tv i płakać mi się chce. Za niedługo wprowadza stan wojenny. Będziemy siedzieć w domach i robić to co nam każą. 😢

Oooo nie:/ nic nigdy z Glovo nie zamawialam, ale jestem pewna ze zwroca kase.

Ehh ja czuje ze cala zime do przyszlej wiosny przesiedzimy w domach.
 
Ale mnie aplikacja Glovo zrobiła w balona. No nie mogłam przeżyć bez mc dzisiaj wiec zamówiłam z dostawa i co???? Pobrało kasę z konta a w aplikacji nie ma zamówienia 😳 napisałam do nich, i zwrócą kasę uwaga !! Do 14 dni.... masakra

No ale narzeczonego wysłałam samochodem po zamówienie na nowo 😂 musze zjeść No!

Czy wy widzialyscie nowe obostrzenia?! Oglądam tv i płakać mi się chce. Za niedługo wprowadza stan wojenny. Będziemy siedzieć w domach i robić to co nam każą. 😢
Nic nie mów... świadkuję przyjaciółce za tydzień. Załamałyśmy się...
 
No cos za cos.. na pewno bedzie mi dziwnie i bede sie musiala do tego przyzwyczaic:) nie znalazlam innego takiego lekkiego.. jeszcze jakby to bo moje pierwsze dziecko to nie patrzylabym tak ma wage ale jak mam juz dwoje ktorych tez musze pilnowac przy schodzenii i wchodzenii bo sa mali to musze szukac lekiiego bo inaczej sie zamecze bo pare razy dziennie bedzie trzeba wychodzic..:)
Myślę że dobrze to rozkminiasz[emoji16] ja mam leciutką spacerówke (jedna z lżejszych na rynku) i kupię do niej gondolę, która też jest lekka. Wlasnei też dlatego że trzeba znosić po schodach plus drugie dziecko za rękę
 
reklama
Do góry