reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

Dziewczyny a która z Was robiła w poprzedniej ciąży ten test nifty pro i czy byłyście zadowolone bo u mnie w otoczeniu nikt stąd nie mam porównania
 
reklama
Nie No szlag mnie trafi. Narzeczony wrócił z paczka z McDonalda , siadamy do jedzenia a tam kuzwa dwóch kanapek nie ma 😳 zadzwonił zrobił awanturę i nie wytrzymał i tam pojechał znowu. Mam tylko nadzieje ze wróci do domu zaraz, bo nie mogłam go zatrzymać tak się zdenerwował. Mnie tez ostatnio okroili na kanapkę 🤬

Smutne czekać na wesele latami np a tu nagle boom. Bez imprezy weselnej 😞
 
Dla Ciebie 2500 to duzo, dla mnie 7 to znosnie. Mysle, ze nie warto porownywac, bo jedna babeczka moze byc zadowolona z wozka za tysiaka tak samo jak druga babeczka ze swojego za 10tys [emoji6]
Mówiłam to w tym kontekście, że napisałaś wcześniej że dziwisz się jak koleżanki kupują za 2500, tak jakby one kupowały jakieś tanie wózki[emoji16]
 
Chciałam się Was poradzić moje drogie w takiej sprawie. Jutro mam wizytę u gin u której byłam 3 razy, ogólnie w porządku kobieta , wydaje się być kompetentna, dużo mówi ale konkretnie, postanowiłam że właśnie ona będzie prowadzić moją ciąże. Z ciekawości sprawdziłam w necie jakie ma opinie i załamałam się 😐 zdarzają się też dobre i kobiety ciężarne co niektóre też polecały, jednak szału nie ma... Byście poszły?
 
Co do Montessori. Mój syn chodził do żłobka typowo pracującego na zasadach montessori. Jakie to było wspaniałe !!! A ja go później przeniosłam do zwykłego żłobka, bo sama zaczęłam w nim pracować i chciałam mieć go na oku. Ale to był błąd. W normalnych żłobkach jest dużo zabawek właśnie kolorowych, grających i inaczej wszystko się odbywa. A on tam w tym montesorianskim był wyciszony, skupiony i nawet lepsze drzemki miał !!!

Ooo ja nie słyszałam o tym, ale mnie zaciekawilyscie i koniecznie muszę pogrzebać w temacie tych zasad !! 😍

Ja to szukam jakies lekkiego bo 2 pietro bez windy wiec troche schodow.. jedynie znalazlam ze najlzejszy chyba bugaboo wiec stanie na tym chyba se znajde inny lekki:D

Kurde mam tak samo, tyle ze niestety czwarte piętro w bloku bez windy 😕 Jak znajdziesz jakiś leciutki to podeslij koniecznie link !!

Domi_Polka powiem Ci że moja to przegina. Bardzo. Jakby to ona chodziła w ciąży i zajmowała się dziećmi, nie pomaga wcale a do krytykowania to pierwsza.

Ale macie smaki. Mnie odrzuciło od słodkiego a dziś w sumie zaczelam cokolwiek jeść.

Aj te kobity, czasami obca kobieta ma więcej wyrozumiałości co własna rodzima 🤦‍♀️

Ja tez dalej słodkiego nie mogę 😥 Za to słone bym jadła non stop plus ciagle pic mi się chce !
 
reklama
Dziewczyny a która z Was robiła w poprzedniej ciąży ten test nifty pro i czy byłyście zadowolone bo u mnie w otoczeniu nikt stąd nie mam porównania
Mi gin proponowała, starsza kobieta, ale gdy zapytałam jak często te wady występują to stwierdziła że w karierze kilka przypadków tylko miała, zatem zrezygnowałam. Tyle że kobieta konkretna byla i odrazu o możliwości przerwania ciąży mówiła. Nie poszłam więcej do niej.
 
Do góry