reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

reklama
Chciałam się Was poradzić moje drogie w takiej sprawie. Jutro mam wizytę u gin u której byłam 3 razy, ogólnie w porządku kobieta , wydaje się być kompetentna, dużo mówi ale konkretnie, postanowiłam że właśnie ona będzie prowadzić moją ciąże. Z ciekawości sprawdziłam w necie jakie ma opinie i załamałam się 😐 zdarzają się też dobre i kobiety ciężarne co niektóre też polecały, jednak szału nie ma... Byście poszły?

hmm ja pewnie uzaleznilabym to od tego jakiego rodzaju sa negatywne opinie. np. jesli dotyczylyby tego, ze niedokladnie wykonuje usg to raczej bym nie poszla. ale jesli to opinie na znanymlekarzu, to tam i tak lekarze czesto maja milion super opinii ale jakby sie im przyjrzec, to wygladaja okrutnie fejkowo :) ja juz im nie wierze. to dziala jak inne tego typu portale (gowork itp), masz konto premium to sobie moderujesz, usuwasz i super.
 
Mi gin proponowała, starsza kobieta, ale gdy zapytałam jak często te wady występują to stwierdziła że w karierze kilka przypadków tylko miała, zatem zrezygnowałam. Tyle że kobieta konkretna byla i odrazu o możliwości przerwania ciąży mówiła. Nie poszłam więcej do niej.

O prosze a ja bym raczej docenila, ze lekarz w przypadku wady wspomina o przerwaniu ciazy. Chociaz oczywiscie nie wiem, w jaki sposob to powiedziala i czy miala ku temu powod.
 
Nie No szlag mnie trafi. Narzeczony wrócił z paczka z McDonalda , siadamy do jedzenia a tam kuzwa dwóch kanapek nie ma 😳 zadzwonił zrobił awanturę i nie wytrzymał i tam pojechał znowu. Mam tylko nadzieje ze wróci do domu zaraz, bo nie mogłam go zatrzymać tak się zdenerwował. Mnie tez ostatnio okroili na kanapkę 🤬

Smutne czekać na wesele latami np a tu nagle boom. Bez imprezy weselnej 😞
W Macu jak zamawiasz więcej to często sie zdarza dlatego ja zawsze sprawdzam odrazu czy wszystko jest :(
 
hmm ja pewnie uzaleznilabym to od tego jakiego rodzaju sa negatywne opinie. np. jesli dotyczylyby tego, ze niedokladnie wykonuje usg to raczej bym nie poszla. ale jesli to opinie na znanymlekarzu, to tam i tak lekarze czesto maja milion super opinii ale jakby sie im przyjrzec, to wygladaja okrutnie fejkowo :) ja juz im nie wierze. to dziala jak inne tego typu portale (gowork itp), masz konto premium to sobie moderujesz, usuwasz i super.
Właśnie te portale o których wspominasz przeglądałam. Może faktycznie nie ma co się za bardzo sugerować, o niedokładności nikt nie wspomniał a sprzęt mają bardzo dobry.
 
reklama
Do góry