reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

To moja mama i babcia mnie dzisiaj wkurzyła, bo dzwoniły dwa razy pod rząd (mama teraz jest w odwiedzinach u babci), a ja akurat spałam. Ale ze to było około południa to jak dodzwoniłam to leciały teksty : dlaczego ty śpisz w dzień, powinnaś się ruszać, znowu przytyjesz jak w poprzedniej ciąży.
Nie pozostałam dłużna i jako że dopiero się obudziłam,najechałam na obie w złości i powiedziałam ze jeszcze jeden taki tekst i w ogóle nie będziemy rozmawiac. Na razie cisza 😂
Jezu jak mnie denerwują takie teksty 😬 co to kogo interesuje ile kto śpi? Masz potrzebę to śpisz i tyle. Takie uroki ciazy.
 
reklama
Jezu jak mnie denerwują takie teksty 😬 co to kogo interesuje ile kto śpi? Masz potrzebę to śpisz i tyle. Takie uroki ciazy.
To samo odpowiedziałam. O 6 wstałam wyprawić dziecko do przedszkola i pranie zrobiłam i wywiesiłam, a że jeszcze później się położyłam to moja sprawa.
No i drugim głupim tekstem było to, jak kanapki z pomidorem I cebula robiłam. Mówię mmmmmm ale będę jadła, ale mam smaka a one żebym się znowu tak nie opychala bo przytyje 😳 a ja mówię ze to moje śniadanie dopiero !!!!!
 
To samo odpowiedziałam. O 6 wstałam wyprawić dziecko do przedszkola i pranie zrobiłam i wywiesiłam, a że jeszcze później się położyłam to moja sprawa.
No i drugim głupim tekstem było to, jak kanapki z pomidorem I cebula robiłam. Mówię mmmmmm ale będę jadła, ale mam smaka a one żebym się znowu tak nie opychala bo przytyje 😳 a ja mówię ze to moje śniadanie dopiero !!!!!
Ja pi******. Nie będę przeklinac az tak ale no rece mi odpadły. I tak i tak przytyjesz jak każda z Nas i one tez tyły w ciazy. Co masz w ogole nie jesc?
 
To samo odpowiedziałam. O 6 wstałam wyprawić dziecko do przedszkola i pranie zrobiłam i wywiesiłam, a że jeszcze później się położyłam to moja sprawa.
No i drugim głupim tekstem było to, jak kanapki z pomidorem I cebula robiłam. Mówię mmmmmm ale będę jadła, ale mam smaka a one żebym się znowu tak nie opychala bo przytyje 😳 a ja mówię ze to moje śniadanie dopiero !!!!!

cooooo. nastepnym razem wyslij jej zdjecie z kubelkiem kfc dla dwojga.
 
reklama
Do góry