reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

reklama
Mieszkasz we Wrocławiu? :)



Trzymam kciuki za niezapomnianą ceremonię :)



Ja brałam już przy staraniach takie, które polecał PanTabletka, ale obecnie się okazało, że nie powinno się przyjmować żelaza bez wcześniejszego zbadania jego poziomu, więc skończę opakowanie, w międzyczasie zbadam żelazo i zobaczę co następnie kupię.



Ja jestem za tym, aby była tabela z danymi o nas, każda może dodać suwaczek, żeby było widać na jakim etapie jest ciąży. Potem mogą być dodatkowe tematy np wybór wózka czy wyprawka :)

Ja mam dopiero od niedawna Lidlomix, więc dopiero poznaję przepisy. Planujemy zrobić ten słynny bigos w weekend :)



Trzymam za Was kciuki, uwielbiam duże rodziny, zauważyłam, żę zazwyczaj jest u nich dużo ciepła i miłości :)




Ja korzystam z LuxMed i do tej pory wybierałam konsultację ginekologiczną i zawsze było USG w gabinecie i robili.



Ja mam zachcianki, czyli produkty, które mój żołądek zaakceptuje, najczęściej bułka z twarożkiem i o dziwo z solą, przed ciążą soli nie jadłam, może brakuje mi jodu?



Moja teściowa by każdy katar leczyła antybiotykiem, tak, że ten...Też mamy spory o to. Syn miał kaszel mokry, ale nie męczyło go, radził sobie z nim. Lekarz kazał dać mu czas i nic nie podawać, bo syropy są niewskazane u dzieci (Są nawet na liście najczęstszych powodów zgonów u dzieci!) i też co chwilę słyszałam "NO daj mu syropek", choć dziecko radosne i szczęsliwe.



My w sumie więcej jeździmy z dzieckiem niż przed dzieckiem, choć też lubiliśmy jeździć, a syn był niewózkowy i niefotelikowy do roku czasu, nie wiem jak my dojeżdżaliśmy gdziekolwiek :p



Ja się tak stresuję, żeby powiedzieć szefowi, już bym chciała mieć to za sobą, a się boję, bo jestem w firmie od 6 miesięcy, nie chcę opinii, że ledwo przyszła i już zaciążyła :( Choć mam w planach pracować do końca i nie zostawić ich na lodzie...

Ja miałam wizytę we wtorek, z USG 6+1, było serduszko, zarodek 43 mm :) W sumie z OM też tak wychodzi, w zeszłej ciąży miałam identyczny termin z OM i USG i urodziłam w terminie, może znów tak będzie :D
Będziesz zadowolona z lidlomixa :) wczoraj u nas mega brzydka pogoda, kliknęłam wypieki i z prostych produktów zrobiłam wilgotne ciasto czekoladowe, pycha:))
A co do pracy, ja tez w poprzedniej ciąży w zakładzie pracowałam 6 miesięcy i zaszłam w ciąże, ale miałam gdzieś gadanie, chciałam dziecka i zrobiłam to odpowiedzialnie mając pracę. Zresztą, zatrudniając kobiety muszą się z tym liczyć :)
 
To dziewczyny, która już się skusiła na segregator od mamyginekolog ? Ja czekam na dostawę:D
W poprzedniej ciąży miałam, naprawdę mi się przydał, w trakcie ciąży miałam wsystsko poukładane, a jak pojechałam na porodówkę, to tez wszystko miałam w jednym miejscu :)
Opróżniłam swój stary i teraz chciałam go wykorzystać, ale jednak nowego mi się zachciało, bo w tamtym jednak notatki są i terminy wizyt.
 
Mówiłam mężowi nie raz. Ale ona jest okropna manipulantka.
tak zawsze wszystko obraca że wychodzi na jej rację jest cwana wie kiedy się wycofać i wie jak każdego obkręcić. Wiesz ja pierwszy raz widzę takiego człowieka. To wszystko się tak zbiera we mnie i któregoś razu dostanie taki pocisk i niech się dzieje co chce.

Wiesz co, wydaje mi się, że niektórzy to potrzebują właśnie takiego wiadra zimnej wody na łeb i mocnego postawienia granic, wiec jak wybuchniesz to może coś trafi do tej głowy. Ja trzymam kciuki, podziwiam Cię, ze tyle wytrzymujesz!!
Mi się już zdarzyło wybuchnąć i miałam spokoj na miesiąc, bo była obrażona 😅 Ale coś tam zaświtało, już bardziej się pilnuje.
 
Będziesz zadowolona z lidlomixa :) wczoraj u nas mega brzydka pogoda, kliknęłam wypieki i z prostych produktów zrobiłam wilgotne ciasto czekoladowe, pycha:))
A co do pracy, ja tez w poprzedniej ciąży w zakładzie pracowałam 6 miesięcy i zaszłam w ciąże, ale miałam gdzieś gadanie, chciałam dziecka i zrobiłam to odpowiedzialnie mając pracę. Zresztą, zatrudniając kobiety muszą się z tym liczyć :)
Pomagają mi takie odpowiedzi odnośnie pracodawcy, myślę, że jak już powiem, to będzie mi lżej :) Oczywiście na dziecko cieszę się bardzo tak czy siak, nie zepsują mi radości z oczekiwania.
 
reklama
To dziewczyny, która już się skusiła na segregator od mamyginekolog ? Ja czekam na dostawę:D
W poprzedniej ciąży miałam, naprawdę mi się przydał, w trakcie ciąży miałam wsystsko poukładane, a jak pojechałam na porodówkę, to tez wszystko miałam w jednym miejscu :)
Opróżniłam swój stary i teraz chciałam go wykorzystać, ale jednak nowego mi się zachciało, bo w tamtym jednak notatki są i terminy wizyt.
To naprawdę aż tak przydatne? Bo ja mam wszystko w jednej teczce u jest super.
 
Do góry