reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

Jaki jest tego koszt?
Chyba 2,5 k płaciłam, z tego co pamiętam. Ale pamiętam, że prywatna klinika chciała mi zaproponować to samo i wziąć za to 3200, próbując mnie przekonać właśnie tym, że badają to w Chinach czy coś, a jak powiedziałam, że robię w genomedzie, bo po co mam im dopłacać 700 zł i czekać prawie 2 czy 3 tygodnie, to nie byli zadowoleni :p
 
reklama
To dziewczyny, która już się skusiła na segregator od mamyginekolog ? Ja czekam na dostawę:D
W poprzedniej ciąży miałam, naprawdę mi się przydał, w trakcie ciąży miałam wsystsko poukładane, a jak pojechałam na porodówkę, to tez wszystko miałam w jednym miejscu :)
Opróżniłam swój stary i teraz chciałam go wykorzystać, ale jednak nowego mi się zachciało, bo w tamtym jednak notatki są i terminy wizyt.
Ja zamówiłam w niedziele i dalej nie mam zadnej informacji na temat dostawy... chcialabym żeby do 22.10 przyszedł ☺
 
Ja chyba jednak tego 23.10 też pójdę do tej lekarki z Lux med, bo może uda mi się zrobić część badań za darmo. Ten lekarz na 26.10 już przez telefon mi zlecił badania jakie mam zrobić na tą wizytę, więc może częściowo się pokryją. Poza tym już 3 dni wcześniej bym wiedziała, że jesy serduszko i w weekend moglibyśmy powiedzieć rodzicom [emoji16] jedynie mam zagwostke, czy jak będę mieć dwa usg przez te 4 dni to nie zaszkodzi to nic?
 
Myślę ,ze lepiej poinformować. Tym bardziej, jak szef jest dobry. Uczciwość powinna zawsze działać w dwie strony.
Teraz kochana leż i dużo odpoczywaj. Jak się dzisiaj czujesz?
Dzieķuje za troskę [emoji8] dzisiaj dużo lepiej, ale każda wizyta w toalecie to strach czy będzia jakaś krew.. szef gratulował, cieszyl sie i zyczyl zdrowia i sam mowil, ze z zona mieli tez problemy w tych tematach, no i zadowolony ze chce pracowac na leżąco [emoji4]
 
To dziewczyny, która już się skusiła na segregator od mamyginekolog ? Ja czekam na dostawę:D
W poprzedniej ciąży miałam, naprawdę mi się przydał, w trakcie ciąży miałam wsystsko poukładane, a jak pojechałam na porodówkę, to tez wszystko miałam w jednym miejscu :)
Opróżniłam swój stary i teraz chciałam go wykorzystać, ale jednak nowego mi się zachciało, bo w tamtym jednak notatki są i terminy wizyt.
Ja miałam w tamtej ciąży i tez sobie chwale. Chociaż chodziłam na NFZ i badania odrazu szły do położnej(ja dostawałam kopie na wizycie) to przy ekspresowym porodzie bardzo pomógł w dokumentacji lekarzowi i położonej.. bo wszystko było w jednej koszulce przygotowane.
 
Ja chyba jednak tego 23.10 też pójdę do tej lekarki z Lux med, bo może uda mi się zrobić część badań za darmo. Ten lekarz na 26.10 już przez telefon mi zlecił badania jakie mam zrobić na tą wizytę, więc może częściowo się pokryją. Poza tym już 3 dni wcześniej bym wiedziała, że jesy serduszko i w weekend moglibyśmy powiedzieć rodzicom [emoji16] jedynie mam zagwostke, czy jak będę mieć dwa usg przez te 4 dni to nie zaszkodzi to nic?
USG jest badaniem całkowicie bezpiecznym :)
 
Czy któraś ma plamienia? Ja pomimo brania 3x 200 dopochwowo luteiny nadal mam. Obawiam się, ze kolejny raz poroniłam. Nic mnie nie boli, objawów ciazy chyba już tez nie widzę. W poniedziałek mam wizytę, do tego momentu staram się dużo lezec choć ciężko przy 9 miesięcznym bobasie i 9 latku ;/
 
Chyba 2,5 k płaciłam, z tego co pamiętam. Ale pamiętam, że prywatna klinika chciała mi zaproponować to samo i wziąć za to 3200, próbując mnie przekonać właśnie tym, że badają to w Chinach czy coś, a jak powiedziałam, że robię w genomedzie, bo po co mam im dopłacać 700 zł i czekać prawie 2 czy 3 tygodnie, to nie byli zadowoleni :p
Jak byłam na listopadowych mamach to sporo było mam które w poprzednich ciążach robiły nifty a część sanco. Z tego co pamiętam to nawet do domu przyjeżdżali pobrać krew i kosztowało mniej niż 1500zl. Polecamy to badanie bo było nieinwazyjne a dawało 100 % wynik. Z krwi matki jest wyodrębnione dna płodu i przebadane.
Czy ja będę robić to nie wiem... Jeszcze nie wiem. Ale raczej porozmawiam z moim lekarzem co on myśli, jak będzie wszystko wyglądać na USG. Test Peppa na pewno będę robić tylko po to żeby określić stan łożyska. W ciąży z synem miałam nadciśnienie i miesiąc leżałam w szpitalu i bałam się tylko zatrucia ciążowego....
 
reklama
Czy któraś ma plamienia? Ja pomimo brania 3x 200 dopochwowo luteiny nadal mam. Obawiam się, ze kolejny raz poroniłam. Nic mnie nie boli, objawów ciazy chyba już tez nie widzę. W poniedziałek mam wizytę, do tego momentu staram się dużo lezec choć ciężko przy 9 miesięcznym bobasie i 9 latku ;/
Niestety nie pomogę. Mi zawsze się ciąża zatrzymywała , nigdy nie plamilam. Wiem jedno bądź dobrej myśli. Będzie dobrze 😘 przytulam Cię mocno
 
Do góry