reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

reklama
Jak byłam na listopadowych mamach to sporo było mam które w poprzednich ciążach robiły nifty a część sanco. Z tego co pamiętam to nawet do domu przyjeżdżali pobrać krew i kosztowało mniej niż 1500zl. Polecamy to badanie bo było nieinwazyjne a dawało 100 % wynik. Z krwi matki jest wyodrębnione dna płodu i przebadane.
Czy ja będę robić to nie wiem... Jeszcze nie wiem. Ale raczej porozmawiam z moim lekarzem co on myśli, jak będzie wszystko wyglądać na USG. Test Peppa na pewno będę robić tylko po to żeby określić stan łożyska. W ciąży z synem miałam nadciśnienie i miesiąc leżałam w szpitalu i bałam się tylko zatrucia ciążowego....

Mi lekarz mówił, że poleca dodatkowe testy tylko, jeśli są wątpliwości na USG, nie robiłam, ale może w tej ciąży się bardziej przyjrzę tematowi.

I ja też z Wrocławia :)
Super! :)
 
Czy któraś ma plamienia? Ja pomimo brania 3x 200 dopochwowo luteiny nadal mam. Obawiam się, ze kolejny raz poroniłam. Nic mnie nie boli, objawów ciazy chyba już tez nie widzę. W poniedziałek mam wizytę, do tego momentu staram się dużo lezec choć ciężko przy 9 miesięcznym bobasie i 9 latku ;/
Ja w tej ciazy nie mam plamień. Ale nie martw sie bo to nie musi oznaczac nic zlego ale jesli beda sie nasilac to koniecznie skonsultuj
 
To dziewczyny, która już się skusiła na segregator od mamyginekolog ? Ja czekam na dostawę:D
W poprzedniej ciąży miałam, naprawdę mi się przydał, w trakcie ciąży miałam wsystsko poukładane, a jak pojechałam na porodówkę, to tez wszystko miałam w jednym miejscu :)
Opróżniłam swój stary i teraz chciałam go wykorzystać, ale jednak nowego mi się zachciało, bo w tamtym jednak notatki są i terminy wizyt.
Tez planuje, ale ja sie jeszcze musze wstrzymac 😉
 
Widziałam, że ostatnio dużo pisałyście o lidlomixach. Ja mam thermomixa, ale to jedna chwała. Wczoraj wyczytałam, że jest super jako sterylizator do smoczków i butelek ❤ no i można mleko podgrzać do 37°, więc odpada mi zakup podgrzewacza i sterylizatora! Za to kocham tm 🤣🤣 nie musze zagracac kuchni, a te pieniadze mozna przeznaczyc na fajniejsze rzeczy 😉
 
Dziewczyny tak się źle czuje, że już chyba gorzej nie będzie (mam nadzieję)...
Zaparcia i wzdęcia też mam od czego brzuch bardzo mnie boli. Do tego głowa pęka cały dzień, zgaga, mdłości i coraz częściej wymioty🤢🤢 już nawet w nocy mnie mdłości i ból głowy budzi ...
Kac morderca to mało powiedziane. W domu pełen orient, sajgon taki że hoho. Nie mam siły ogarnąć, gotować czy robić cokolwiek tak mi źle ....
Miałam tak samo w ciąży z Michałem do drugiego trymestru. Ale jak ja wtedy to wytrzymałam??
Biednaaaaa 😞😞😞 próbuj z tym imbirem, może chociaż na mdłości pomoże 😢
 
reklama
Widziałam, że ostatnio dużo pisałyście o lidlomixach. Ja mam thermomixa, ale to jedna chwała. Wczoraj wyczytałam, że jest super jako sterylizator do smoczków i butelek ❤ no i można mleko podgrzać do 37°, więc odpada mi zakup podgrzewacza i sterylizatora! Za to kocham tm 🤣🤣 nie musze zagracac kuchni, a te pieniadze mozna przeznaczyc na fajniejsze rzeczy 😉
Ile teraz dobry termomix albo lidlomix kosztują?
 
Do góry