reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

3jgxqqmzi6ugswwh.png
 
reklama
Mówiłam mężowi nie raz. Ale ona jest okropna manipulantka.
tak zawsze wszystko obraca że wychodzi na jej rację jest cwana wie kiedy się wycofać i wie jak każdego obkręcić. Wiesz ja pierwszy raz widzę takiego człowieka. To wszystko się tak zbiera we mnie i któregoś razu dostanie taki pocisk i niech się dzieje co chce.
moja teściowa tez jest bardzo toksyczna, tyle ze dla swoich dzieci rowniez, wiec jak mialysmy jakiekolwiek spiecia, to maz zawsze byl po mojej stronie i to bylo dla mnie duzym oparciem. Do dzis pamietam sytuacje, kiedy przyjechala do nas, ja wysprzatalam caly dom na blysk, a ona odsunela chlebak i pokazala mi kilka okruszkow z okrzykiem, ze mamy w domu syf...

Musisz sie postawic, bo zawsze bedzie po tobie jezdzic jak po lysej kobyle. Kiedy ja peklam, powiedzialam do swojej : "masz prawo mnie nie lubic i to jest w porzadki, bo ja ciebie tez nie lubie. Ale wymagam szacunku, bo jestem zona twojego syna i chcac nie chcac bedziemy sie widywac " ...
Poleciala z placzem do meza , no bo jak jej moglam powiedziec w twarz ze jej nie lubie ... Maz jeszcze na nia nakrzyczal, ze ma na co zasluzyla i powiem wam, ze od tamtej pory mam spokoj. Zamienimy ze soba pare slow, pogadamy, nawet sie posmiejemy, ale bez spoufalania sie .
 
Dziewczyny tak się źle czuje, że już chyba gorzej nie będzie (mam nadzieję)...
Zaparcia i wzdęcia też mam od czego brzuch bardzo mnie boli. Do tego głowa pęka cały dzień, zgaga, mdłości i coraz częściej wymioty🤢🤢 już nawet w nocy mnie mdłości i ból głowy budzi ...
Kac morderca to mało powiedziane. W domu pełen orient, sajgon taki że hoho. Nie mam siły ogarnąć, gotować czy robić cokolwiek tak mi źle ....
Miałam tak samo w ciąży z Michałem do drugiego trymestru. Ale jak ja wtedy to wytrzymałam??
Łącze się z Tobą w bólu :( musimy to jakoś wytrzymać
 
U mnie ok, jest pęcherzyk żółtkowy, w dobrym miejscu, na tym etapie wszystko ok :) nie widać jeszcze serduszka. Teoretycznie wizyta za tydzień w piątek, ale na poniedziałek 26.10 mam umówioną wizytę do lekarza prywatnego co chciałam u niego prowadzić ciążę jednak i teraz nie wiem czy 23 tu iść czy już poczekać do 26
Suuuper :) jak pójdziesz tego 26 juz bedzie cudownie nic serduszko ❤
 
reklama
O, to ja też. W poprzedniej ciąży była na forum dziewczyna z Wrocławia, miała termin na 2 tygodnie po mnie, a urodziłyśmy w salach obok, godzina różnicy między dziećmi 😂

Takie zbiegi okoliczności są fajne 😂

To moja pierwsza ciąża, więc na razie głównie tutaj na forum czytam Wasze wiadomości i staram się jak najwiecej dowiedzieć ❤️
 
Do góry