reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

reklama
Witam wszystkie przyszłe mamuśki :) 3 testy ciążowe wskazują, że też dołączę do czerwcowych mam. Dzisiaj 5 t 1d. Termin wychodzi na 14.06. Teraz czekam na na wizytę u gina. Zobacz załącznik 1187972
Gratulacje! 🥳 Na kiedy sie umowilas? U mnie dzis 5+0 wg om, ale wydaje mi sie, ze owu byla 2 dni pozniej. I nie wiem kiedy sie zapisac, zeby cokolwiek zobaczyc :) jutro powtarzam bete
 
Witajcie , moje testy również wskazują że dołączę do szczęśliwych czerwcowych przyszłych mam ☺️ termin z om wchodzi na 20.06. w chwili obecnej mamy 4 tydzień. ☺️ Dziewczyny czy Wy zauważyliście u siebie jakieś zmiany? Ja np uwielbiam frytki a dziś jadłam jednym zębem i mówię męża że nie dam rady bo aż mi w gardle rośnie. Dziś jadłam tylko 3 posiłki nie czuję głodu kawa mi śmierdzi, wszystko prócz wody i herbaty mi smierdzi....🤭
 
Witajcie , moje testy również wskazują że dołączę do szczęśliwych czerwcowych przyszłych mam ☺ termin z om wchodzi na 20.06. w chwili obecnej mamy 4 tydzień. ☺ Dziewczyny czy Wy zauważyliście u siebie jakieś zmiany? Ja np uwielbiam frytki a dziś jadłam jednym zębem i mówię męża że nie dam rady bo aż mi w gardle rośnie. Dziś jadłam tylko 3 posiłki nie czuję głodu kawa mi śmierdzi, wszystko prócz wody i herbaty mi smierdzi....🤭
Mamy termin na ten sam dzień ! :)
 
Witajcie , moje testy również wskazują że dołączę do szczęśliwych czerwcowych przyszłych mam [emoji3526] termin z om wchodzi na 20.06. w chwili obecnej mamy 4 tydzień. [emoji3526] Dziewczyny czy Wy zauważyliście u siebie jakieś zmiany? Ja np uwielbiam frytki a dziś jadłam jednym zębem i mówię męża że nie dam rady bo aż mi w gardle rośnie. Dziś jadłam tylko 3 posiłki nie czuję głodu kawa mi śmierdzi, wszystko prócz wody i herbaty mi smierdzi....[emoji2960]
Gratulacje :) ja za to mam apetyt, muszę częściej jeść albo mnie mdli z głodu [emoji33] to nie dobrze wróży mojej wadze... W poprzedniej ciąży zaczęłam tyć dopiero w połowie ciąży, a teraz chyba od razu mi brzuch wyskoczy :(
 
reklama
Witajcie , moje testy również wskazują że dołączę do szczęśliwych czerwcowych przyszłych mam ☺ termin z om wchodzi na 20.06. w chwili obecnej mamy 4 tydzień. ☺ Dziewczyny czy Wy zauważyliście u siebie jakieś zmiany? Ja np uwielbiam frytki a dziś jadłam jednym zębem i mówię męża że nie dam rady bo aż mi w gardle rośnie. Dziś jadłam tylko 3 posiłki nie czuję głodu kawa mi śmierdzi, wszystko prócz wody i herbaty mi smierdzi....🤭
Dzien przed spodziewanym okresem powiększył mi się biust, i w sumie taki został już, poza tym niestety nic więcej😔 chciałabym czuć się ciążowo, często wpadając w mój rytm dnia zapominam o ciąży, mam nadzieję że jak zobaczę serduszko to dotrze do mnie to, że tam w środku jest maleństwo 😊 bo póki co poza moja wyobraźnią ciąży u siebie nie dostrzegam.
 
Do góry