reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

reklama
Też się boję o maleństwo mam gdzieś tą moją umowe nawet pojde szybciej do gina i nie wracam do żłobka.
Bardzo dobra decyzja, nie ma się co narażać dodatkowo.
Najgorsze jest to że nie ma jeszcze żadnych badan nt wpływu wirusa na zarodek, pocieszające jest to, że kobiety zarażone w 2 i 3 trymestrze ciąży urodzily zdrowe dzieciątka ale to jeszcze Nas nie dotyczy... Będę w piątek na wizycie to dopytam mojej gin.
 
Teraz już doczytałam, trochę do tyłu musiałam się cofnąć. Mam podobna sytuację w rodzinie, testy wszyscy pozytywne, ja wtedy też przeziębiona byłam i kontakt mieliśmy ze sobą, tylko mi objawy mijają już. Testu nie robię bo to już mi nic nie da, ale martwię się czy maleństwu mógł zaszkodzić ten wirus...
Ponoć jesli mama nie ma problemów z oddychaniem to dzidziusiowi nie powinno się noc stac :)
 
Ponoć jesli mama nie ma problemów z oddychaniem to dzidziusiowi nie powinno się noc stac :)
Tylko takie słowa przyjmuje do siebie i są dla mnie ulgą, dziękuję 😘 problemów żadnych nie miałam i gdyby teraz tych testow rodzina nie zrobiła to w życiu bym nie pomyślała, że to mógł być covid. Trzeba być dobrej myśli, zamartwianie juz nic nie da, a zaszkodzić może.
 
reklama
Do góry