reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

Bardzo dobra decyzja, nie ma się co narażać dodatkowo.
Najgorsze jest to że nie ma jeszcze żadnych badan nt wpływu wirusa na zarodek, pocieszające jest to, że kobiety zarażone w 2 i 3 trymestrze ciąży urodzily zdrowe dzieciątka ale to jeszcze Nas nie dotyczy... Będę w piątek na wizycie to dopytam mojej gin.
Dokładnie jak czytałam to trzeba poczekać do listopada bo wtedy będą rodzic sie pierwsze dzieci, których mamy miały covid w pierwszych 12 tc
 
reklama
Dokładnie jak czytałam to trzeba poczekać do listopada bo wtedy będą rodzic sie pierwsze dzieci, których mamy miały covid w pierwszych 12 tc
Ale z drugiej strony jest to tylko wirus, jeszcze nie raz możemy być przeziębione, a wirusów jest cała masa, gdyby one były tak szkodliwe to ludzkość byłaby na wyginięciu 🤔 wśród szkodliwych wirusów znajduje się różyczka, toxo, ewentualnie grypa ze względu na możliwą wysoką gorączkę i powikłania, więc teoretycznie covid też powinien być wirusem niegroźnym dla zarodka, jeśli przechodzi się go w miarę łagodnie 🤔🤔 (muszę sobie trochę potłumaczyć, co by nie zwariować...) Przekopałam się przez wiele, wiele stron Google, żeby się czegoś dowiedzieć. Chyba w Chinach przeprowadzali jakieś badania, są nieco przed nami więc mają już tą szanse. Ale to niepewne źródła. No cóż, pozostaje nam czekać w nadziei, że będzie dobrze.
 
Ale z drugiej strony jest to tylko wirus, jeszcze nie raz możemy być przeziębione, a wirusów jest cała masa, gdyby one były tak szkodliwe to ludzkość byłaby na wyginięciu 🤔 wśród szkodliwych wirusów znajduje się różyczka, toxo, ewentualnie grypa ze względu na możliwą wysoką gorączkę i powikłania, więc teoretycznie covid też powinien być wirusem niegroźnym dla zarodka, jeśli przechodzi się go w miarę łagodnie 🤔🤔 (muszę sobie trochę potłumaczyć, co by nie zwariować...) Przekopałam się przez wiele, wiele stron Google, żeby się czegoś dowiedzieć. Chyba w Chinach przeprowadzali jakieś badania, są nieco przed nami więc mają już tą szanse. Ale to niepewne źródła. No cóż, pozostaje nam czekać w nadziei, że będzie dobrze.
Tak samo to sobie tłumacze więc poki co nie panikuje
 
Ale z drugiej strony jest to tylko wirus, jeszcze nie raz możemy być przeziębione, a wirusów jest cała masa, gdyby one były tak szkodliwe to ludzkość byłaby na wyginięciu 🤔 wśród szkodliwych wirusów znajduje się różyczka, toxo, ewentualnie grypa ze względu na możliwą wysoką gorączkę i powikłania, więc teoretycznie covid też powinien być wirusem niegroźnym dla zarodka, jeśli przechodzi się go w miarę łagodnie 🤔🤔 (muszę sobie trochę potłumaczyć, co by nie zwariować...) Przekopałam się przez wiele, wiele stron Google, żeby się czegoś dowiedzieć. Chyba w Chinach przeprowadzali jakieś badania, są nieco przed nami więc mają już tą szanse. Ale to niepewne źródła. No cóż, pozostaje nam czekać w nadziei, że będzie dobrze.
Mądrze mowisz :)
 
Witam wszystkie przyszłe mamuśki :) 3 testy ciążowe wskazują, że też dołączę do czerwcowych mam. Dzisiaj 5 t 1d. Termin wychodzi na 14.06. Teraz czekam na na wizytę u gina.
20201013_193803.jpeg
 
reklama
Do góry