reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

reklama
Ja to już mam pokój zaplanowany jak maleństwo się urodzi xd ale ja wolę mieć wszystko zaplanowane wcześniej. Mamy małe mieszkanie więc maleństwo od samego początku będzie spac w pokoju z córką, łóżko mam wybrane piętrowe, dół jest dostosowany pod noworodka, góra pod 2 latke :) w pierwszej ciąży kazdy mi gadał po co wszystko tak szybko kupuje ale nie żałuję bo większość ciąży przelezalam w szpitalu i bym nic nie miała gdybym tak wszystkich słuchała:p
 
Ja to już mam pokój zaplanowany jak maleństwo się urodzi xd ale ja wolę mieć wszystko zaplanowane wcześniej. Mamy małe mieszkanie więc maleństwo od samego początku będzie spac w pokoju z córką, łóżko mam wybrane piętrowe, dół jest dostosowany pod noworodka, góra pod 2 latke :) w pierwszej ciąży kazdy mi gadał po co wszystko tak szybko kupuje ale nie żałuję bo większość ciąży przelezalam w szpitalu i bym nic nie miała gdybym tak wszystkich słuchała:p
Ja mam wybrane wszystko od wymarzonego wózka, przez meble i całą calutką wyprawkę. Cała lista spisana, wydatki zaplanowane, teraz tylko trzymac kciuki, zeby wszystko bylo dobrze ❤ i bedzie mozna kompletowac po nowym roku. Nie rozumiem przesadow, ja wychodze z zalozenia, ze co mq byc to bedzie.
 
Ja to już mam pokój zaplanowany jak maleństwo się urodzi xd ale ja wolę mieć wszystko zaplanowane wcześniej. Mamy małe mieszkanie więc maleństwo od samego początku będzie spac w pokoju z córką, łóżko mam wybrane piętrowe, dół jest dostosowany pod noworodka, góra pod 2 latke :) w pierwszej ciąży kazdy mi gadał po co wszystko tak szybko kupuje ale nie żałuję bo większość ciąży przelezalam w szpitalu i bym nic nie miała gdybym tak wszystkich słuchała:p
A co komu do tego kiedy urządzasz, niektórzy wolą wcześniej, inni na ostatnią chwilę i każdy powinien robić jak uważa.
U nas na pewno będzie spać z nami w łóżku, więc właściwie nie mamy co planować :D Ale też czasem myślę czy np kupować kosz mojżesza itp, wydatki trzeba rozplanować wcześniej.
 
Ja mam wybrane wszystko od wymarzonego wózka, przez meble i całą calutką wyprawkę. Cała lista spisana, wydatki zaplanowane, teraz tylko trzymac kciuki, zeby wszystko bylo dobrze ❤ i bedzie mozna kompletowac po nowym roku. Nie rozumiem przesadow, ja wychodze z zalozenia, ze co mq byc to bedzie.

I dobrze, kazdy ma swoje tempo :) mnie akurat maz dzis zapytal co potrzebujemy na taka wyprawke lacznie z meblami, ale oboje stanelismy zmieszani i musimy sie doedukowac 😅
 
reklama
Ja to już mam pokój zaplanowany jak maleństwo się urodzi xd ale ja wolę mieć wszystko zaplanowane wcześniej. Mamy małe mieszkanie więc maleństwo od samego początku będzie spac w pokoju z córką, łóżko mam wybrane piętrowe, dół jest dostosowany pod noworodka, góra pod 2 latke :) w pierwszej ciąży kazdy mi gadał po co wszystko tak szybko kupuje ale nie żałuję bo większość ciąży przelezalam w szpitalu i bym nic nie miała gdybym tak wszystkich słuchała:p
Dwulatka na piętrowym łóżku? Mogę zobaczyć to łóżko? Mam chrześniaka w tym wieku i nie wyobrażam sobie, że on z jego umiejętnościami nie spada z tego łóżka :p
 
Do góry