reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwcowe mamy 2021

reklama
Dzień dobry ❤ ja wlasnie wracam z laboratorium bylam zrobic bete. Juz ostatnio mi lekarz kazal ale ja jak to ja nie jestem za tym zeby robic tak pozno bete bo to tylko stres no ale wczoraj powiedzial ze prosi o ta bete wiec bylam zrobic 🙈 i w pon kolejna bo w niedziele zamkniete :(
Ale tak mnie powiem Wam mdli ze nie wytrzymam zaraz 😥
Czekamy na wyniki✊😊👍
 
Jezu od 8.40 do 10 czekalam na wejscie do laboratorium.. do tego wbijala mi sie 3razy z czego pobrala mi z grzbietu dloni gdzie zyla pekla tak wiec bede miala mwga siniaka i boli.
Jezu musze poszukac jakiegos innego labolatorium..
 
O a ktoś Ci wykaśnił dlaczego masz taką niską temperaturę ciała? Ja co o tym wspominam jakiemus lekarzowi to to ignoruje :) przynajmniej jak beda gdzies nam mierzyc temp na covid to nie musimy sie tlumaczyc, ze wyzsza temperatura jest przez ciaze [emoji3]
Nikt mi nigdy nie wytłumaczył, słyszę tylko ze ten typ tak ma. Przestałam juz pytac😊 czuje się dobrze z taka temp., nic mi nie dolega, rzadko choruje w sensie przeziebien itp. A jak już choruje to baaaaardzo rzadko moja temp. przekracza 38. Juz nie pamietam kiedy tak ostatnio było. Może naprawde ten typ tak ma 😅
 
reklama
Do góry