reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

Czesc dziewczyny!
Jestem dziś w 27 dc i 3 dni pod rzad robilam testy, kreske widac coraz mocniej ☺.
2 msc temu mialam ciaze biochemiczna, wiec troche sie stresuje... tym bardziej, ze mniej mnie bola piersi niz na poczatku. Jakie wy macie objawy? Co do temperatury to od owulacji mam ok.. 37-37.4.
Dodatkowo nie moge isc na bete bo jestem na kwarantannie ☹
Witamy, bardzo ładna kreseczka ❤
 
reklama
Pięknie ciemnieje Ci kreska więc beta na ten moment na pewno wzrasta :) ja w marcu i w maju miałam ciąże biochemiczne i wychodziły mi cały czas takie blade kreski jak u Ciebie na pierwszym zdjęciu i nie ciemniały więc bądź dobrej myśli :)
Czesc dziewczyny!
Jestem dziś w 27 dc i 3 dni pod rzad robilam testy, kreske widac coraz mocniej [emoji5].
2 msc temu mialam ciaze biochemiczna, wiec troche sie stresuje... tym bardziej, ze mniej mnie bola piersi niz na poczatku. Jakie wy macie objawy? Co do temperatury to od owulacji mam ok.. 37-37.4.
Dodatkowo nie moge isc na bete bo jestem na kwarantannie [emoji852]
 
Cześć, myślałam, że będę pierwsza, bo to dopiero 4 tydzień ciąży, a tu 180 stron!
Dopiero wczoraj wieczorem zrobiłam test, wyszedł dość blady, ale dziś rano, czyli przed chwilą, kreska już do mnie porządnie mrugnela. Jeśli wszystko będzie dobrze, powinnam mieć termin na około 17 czerwca :)
Witamy:) wiesz są tu dziewczyny z terminami na sam początek czerwca + mogą mieć krótkie cykle, więc wątek już tętni życiem od dłuższego czasu [emoji16]
Masz już dzieci? jak się czujesz? :)
 
Czesc dziewczyny!
Jestem dziś w 27 dc i 3 dni pod rzad robilam testy, kreske widac coraz mocniej [emoji5].
2 msc temu mialam ciaze biochemiczna, wiec troche sie stresuje... tym bardziej, ze mniej mnie bola piersi niz na poczatku. Jakie wy macie objawy? Co do temperatury to od owulacji mam ok.. 37-37.4.
Dodatkowo nie moge isc na bete bo jestem na kwarantannie [emoji852]

Witamy i gratuluję:) mnie tylko piersi bolą (Ale też już mniej) i jestem śpiąca wieczorami.
Jesteś na kwarantannie bo miałaś z kimś kontakt czy sama jesteś chora?
To Twoje pierwsze dzieciątko będzie? :)
 
Witamy:) wiesz są tu dziewczyny z terminami na sam początek czerwca + mogą mieć krótkie cykle, więc wątek już tętni życiem od dłuższego czasu [emoji16]
Masz już dzieci? jak się czujesz? :)
Tak, mam roczne dziecko (jestem na wrześniowych mamach od początku) i chyba,nie jestem pewna, ale chyba zrobiliśmy drugie dziecko w pierwsze urodziny tego pierwszego 😂
Pewnie nie będę miała jak doczytać całości, ale postaram się już być na bieżąco :)
 
O a ktoś Ci wykaśnił dlaczego masz taką niską temperaturę ciała? Ja co o tym wspominam jakiemus lekarzowi to to ignoruje :) przynajmniej jak beda gdzies nam mierzyc temp na covid to nie musimy sie tlumaczyc, ze wyzsza temperatura jest przez ciaze [emoji3]
Ja mam miedzy 36,6-36,8. A podstawowa zawsze 35[emoji33][emoji28]
 
Tak, mam roczne dziecko (jestem na wrześniowych mamach od początku) i chyba,nie jestem pewna, ale chyba zrobiliśmy drugie dziecko w pierwsze urodziny tego pierwszego [emoji23]
Pewnie nie będę miała jak doczytać całości, ale postaram się już być na bieżąco :)
O widzisz [emoji23][emoji23][emoji23] będziesz mieć małą różnicę wieku między dziećmi [emoji16]
 
reklama
Do góry