reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2021

Tak mialam 13.09 ogolnie cykle 27dni ale musial mi sie duzo skrocic skoro yest wyszedl w 20dc a beta w 25dc pinad 200.. dla mnie dziwne to wszystko tym bardziej ze to nie planowane i taki maly szok:D
Ja planowałam także u mnie owu była w 11dc no a 9 do wyszedł jasniutenki cien, w sobotę idę na betę a później w poniedziałek zobaczę przyrost i się zapisze do gina
 
reklama
Ja mam poty straszne, zwłaszcza rano!
Hej, ja juz zameldowana w pracy, tez mi baaaardzo niedobrze, a rano po wstaniu z lozka to az mi sie cofało, nie wiem, jak dzis wysiedze do 19. Nabralam jedzenia jak na wojne, bede siedziec i jesc :) a wlasnie, mialam pytac - tez macie takie uderzenia goraca - mi czasem jest tak goraco, ze nie idzie wytrzymac, teraz tez musialam podkrecic klime, bo normalnie nie moge wytrzymac ...
To prawda! Zawsze trzeba pić wodę przed pobraniem krwi. Wiele razy mnie pytali w labo czy piłam a jak mówiłam że tak no to jedyna co się wody napiła [emoji2][emoji6]
To smacznego [emoji41] ja ide zaraz dalej spac [emoji23]
Oj ja mam raczej w druga strone ze stopy mam zimne bardzo a zawsze jak kaloryfer bylam :)
A i babka mi powiedziala ze mam gesta krew bo slabo leci i ze nastepnym razem mam wypic wode przed badaniem [emoji848]
 
Oo ja mialam @13.09:) to Tobie tez chyba szybko wyszly kreseczki?
Tak, dziwnie się czułąm przez dwa dni i na tzreci dzień zrobiłam i pierwszy bladzioch już 5.10. był widoczny.
Zresztą w pierwszej ciąży w 23 dc miałam pozytywny test, a w drugiej w 21 dc i teraz też miałam pozytywną w 21 dc.
Cyklem mam 25 - 26 dni więc dziś powinna być @
 
Ja ostatnia miesiaczke mialam 17.09 🙂 MiWiZu to mamy podobnie ale ja się jeszcze nie umawiałam bo mój gin to od razu w 5 tyg wizytuje no i serduszka jeszcze nie widać więc chce coś koło 6 tyg no chyba że w przyszłym tyg jak zadzwonię to się uprze 😋
Ja do gina w ostatnim tyg października się wybieram, nie widzę potrzeby prędzej
 
Cześć, myślałam, że będę pierwsza, bo to dopiero 4 tydzień ciąży, a tu 180 stron!
Dopiero wczoraj wieczorem zrobiłam test, wyszedł dość blady, ale dziś rano, czyli przed chwilą, kreska już do mnie porządnie mrugnela. Jeśli wszystko będzie dobrze, powinnam mieć termin na około 17 czerwca :)
 
M
To od razu po teście powiedziałaś dyrekcji? Fajna masz dyrektorkę. Ja coś czuję że moja będzie załamana. Pamiętam jak ostatnio przeżywała jak jedna nauczycielka poszła na ciazowe zwolnienie i nie mogli znaleźć na zastępstwo. Tym bardziej, że uczę że tak powiem jednego z tych kluczowych przedmiotów. Ehh... Nie chcę też mówić zanim nie usłyszę serduszka, żebym już miała pewność, że jest wszystko ok. Kicha by była jakbym powiedziała, a potem by się okazało, że stracona ciąża.

tak, powiedziałam od razu bo bardzo wymiotowałam i było mi słabo-mam grupę 6 latków. Dodatkowo nie miałam ani ospy ani różyczki a w zeszłym roku miałam w grupie szkarlatynę- więc wolałam nie ryzykować. Dyrektorka powiedziała że to już jej problem co teraz zrobić a ja mam się nie martwić
 
Czesc dziewczyny!
Jestem dziś w 27 dc i 3 dni pod rzad robilam testy, kreske widac coraz mocniej ☺.
2 msc temu mialam ciaze biochemiczna, wiec troche sie stresuje... tym bardziej, ze mniej mnie bola piersi niz na poczatku. Jakie wy macie objawy? Co do temperatury to od owulacji mam ok.. 37-37.4.
Dodatkowo nie moge isc na bete bo jestem na kwarantannie ☹
 

Załączniki

  • 20201007_073132.jpg
    20201007_073132.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 69
  • 20201008_070650.jpg
    20201008_070650.jpg
    1,5 MB · Wyświetleń: 69
  • 20201009_065802.jpg
    20201009_065802.jpg
    1,5 MB · Wyświetleń: 63
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry