reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Vanilla A ty jak bierzesz antybiotyk to kup sobie od razu lactovaginal ,czy cos podobnego zebys nie miala pozniej tam infekcji wiesz..


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
 
reklama
Hej dziewczynki,pobijam rekord w najdluzszym porodzie na swiecie.Wieczorem mialam skurcze i wrocilismy do szpitala ba nawet sobie z 15 takich zapisalam ,przyjechalismy ktg A to zandne skurcze.To jak to nie to ,to jak to musi bolec O matulu.Fuck.No nic wywolujemy i lezymy na razie slabe postepy.[emoji40][emoji42][emoji24][emoji29]Moze do wieczora cos sie ruszy [emoji15]


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom


Albo ruszy expresem ;) Trzymam kciuki :)
 
Jeśli chodzi o wagę to ja po porodzie mam tylko 3,5kg mniej [emoji23][emoji23][emoji23]. Nie wiem jak to możliwe. Z synem miałam -6.
Podejrzewam, ze niepotrzebnie ważę się przy nawale, bo moja pierś jest wielkości i ciężkości jednego arbuza [emoji23]
 
Hej dziewczynki,pobijam rekord w najdluzszym porodzie na swiecie.Wieczorem mialam skurcze i wrocilismy do szpitala ba nawet sobie z 15 takich zapisalam ,przyjechalismy ktg A to zandne skurcze.To jak to nie to ,to jak to musi bolec O matulu.Fuck.No nic wywolujemy i lezymy na razie slabe postepy.[emoji40][emoji42][emoji24][emoji29]Moze do wieczora cos sie ruszy [emoji15]


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
Trzymaj się dzielnie :-) kciuki zacisniete za szybką akcje :-)

Napisane na C6903 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dla mnie moja waga to już najmniejszy problem ;) Mam milion innych myśli na sekundę :p
Ja wizytuję dopiero za tydzień, ale ten czas się dłużyyyyyy...
No tak tych myśli faktycznie jest miliony: jak to Będzie, czym się zacznie poród, czy to wody odejdą czy skurcze, jak długo to potrwa.
U mnie najważniejsze pytanie kogo przywitam chłopca czy dziewczynkę :-) :)
 
Hej dziewczynki,pobijam rekord w najdluzszym porodzie na swiecie.Wieczorem mialam skurcze i wrocilismy do szpitala ba nawet sobie z 15 takich zapisalam ,przyjechalismy ktg A to zandne skurcze.To jak to nie to ,to jak to musi bolec O matulu.Fuck.No nic wywolujemy i lezymy na razie slabe postepy.[emoji40][emoji42][emoji24][emoji29]Moze do wieczora cos sie ruszy [emoji15]


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
Trzymam kciuki :) pozniej ruszy z kopyta :)

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
 
Hej dziewczynki,pobijam rekord w najdluzszym porodzie na swiecie.Wieczorem mialam skurcze i wrocilismy do szpitala ba nawet sobie z 15 takich zapisalam ,przyjechalismy ktg A to zandne skurcze.To jak to nie to ,to jak to musi bolec O matulu.Fuck.No nic wywolujemy i lezymy na razie slabe postepy.[emoji40][emoji42][emoji24][emoji29]Moze do wieczora cos sie ruszy [emoji15]


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom

Powodzenia!




74703e3kkwoaumma.png
 
reklama
Do góry