reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Hej dziewczynki,pobijam rekord w najdluzszym porodzie na swiecie.Wieczorem mialam skurcze i wrocilismy do szpitala ba nawet sobie z 15 takich zapisalam ,przyjechalismy ktg A to zandne skurcze.To jak to nie to ,to jak to musi bolec O matulu.Fuck.No nic wywolujemy i lezymy na razie slabe postepy.[emoji40][emoji42][emoji24][emoji29]Moze do wieczora cos sie ruszy [emoji15]


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
Jena bidulko a to twoje pierwsze?

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hejka, ja po KTG i pobraniu krwi ,leze i czekam na śniadanie i badanie[emoji6] a potem co to nie wiem. Ponoć coś się pisało na KTG ale nic nie czulam

uwo95vsmas7vbggy.png

ibm2qtkfl70pgtqd.png
No to trzymam kciuki, daj znać jak będziesz coś wiedziała [emoji6]

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hejka. U mnie nic się nie dzieje. Im więcej 3xs tym mniej wszystkich porodowych symptomów.
Od przedwczoraj boli wszystko na dole,czuję napięcie w pupie ,podczas seksu jakoś boli mnie w środku ale szyjka dalej długa,ciężko mi chodzić czasem tak bolą wszystkie kości. Ale jak rozchodzę to nic nie czuję :(
Mały ciągle zmienia pozycje i chyba na razie mu się nie chce wychodzić chociaż brzuch nisko.
Mam po prostu nadzieję na szybki poród bez tych wszystkich wcześniejszych oznak.

Wczoraj śniły mi się wypadające zęby i teraz się martwię ,bo zawsze jak mi się śnią to ktoś umiera.Teraz w nocy jak się budzę to ciągle sprawdzam czy są ruchy mojego dziecka
 
Mój mąż już też tak czeka na narodziny bobasa. Ciągle tylko mówi,że już by chciał przeciąć pępowinę i wziąć na ręce i przytulić :D a jakby jeszcze sobie obejrzał w sobotę mecz z synem to już byłby chyba wniebowzięty :D
 
Zając ja się tak codziennie łudzę i już 2 tygodnie czekam :D zostały niecałe 2 tygodnie do terminu ,brzuch nisko już jakiś czas ale mały ciągle się kręci ,zmienia pozycje i wypina. Chyba Mu się po prostu nie spieszy. Pewnie tak jak zwykle zrobi nam na złość i wyjdzie w najmniej spodziewanym momencie :D
 
reklama
Zając ja się tak codziennie łudzę i już 2 tygodnie czekam :D zostały niecałe 2 tygodnie do terminu ,brzuch nisko już jakiś czas ale mały ciągle się kręci ,zmienia pozycje i wypina. Chyba Mu się po prostu nie spieszy. Pewnie tak jak zwykle zrobi nam na złość i wyjdzie w najmniej spodziewanym momencie :D
Ja od jutra mam 2 tygodnie :) juz nie mam.takiego parcia :) w sensie na porod ;) wyjdzie to wyjdzie. Chcialabym tylko uniknac wywolywania... i dziecka kolosa ;)

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
 
Do góry