reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

reklama
Widzę, że u Was też wielkie porządki :-) Jejku niedawno miałam wszystko wysprzatane, powyrzucałam tyle rzeczy i mam wrażenie, że znowu przydałyby się grubsze porządki.


Każda z nas musi "swoje" przejść, jeśli chodzi o ciążę, poród itd.
 
Ja po wizycie, rozwarcie tylko na 1cm (pomimo mojej aktywności) a że pierwszy syn był 4200 to mam jutro iść do szpitala na 7:00 żeby mała jeszcze większa nie byla. Najpierw balonik a później oxy jak coś. Mam nadzieję że sam cewnik wystarczy. Eh będzie bolało [emoji6] do środy do 15:00 ponoć musze urodzić.
Jeszcze tyle dni bez synka[emoji24][emoji24]
Zalamke mam...

uwo95vsmas7vbggy.png

ibm2qtkfl70pgtqd.png
To może my we dwie jutro rodzimy w sumie to dodaje mi otuchy, boli mnie głowa ale jakby miał nie być nic to po co trzymać więc powodzenia i ładna data 06.06 [emoji4]

Napisane na Lenovo A6020a46 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzień dobry:)

Powodzenia tym ,które się dzisiaj rozpakują, oby porody były expresowe jak Vifon ;) Rybcia, Sasanka jak tam?

U nas nadal bez zmian, nic nie posuwa się do przodu. Chyba, bo może coś tam się na dole już dzieje, a ja nie czuję hmmm.... No a na poprawę humoru, idę dzisiaj do fryzjera.Wygrałam bon na koloryzację to zamaskuję moje odrosty przed porodem ;)
 
reklama
Hej dziewczynki,pobijam rekord w najdluzszym porodzie na swiecie.Wieczorem mialam skurcze i wrocilismy do szpitala ba nawet sobie z 15 takich zapisalam ,przyjechalismy ktg A to zandne skurcze.To jak to nie to ,to jak to musi bolec O matulu.Fuck.No nic wywolujemy i lezymy na razie slabe postepy.[emoji40][emoji42][emoji24][emoji29]Moze do wieczora cos sie ruszy [emoji15]


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
 
Do góry