reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Dziś u nas chlodnooo i tak może zostać! Co do.pocenia to ja też ciagle mokra jestem ,a w nocy to juz w ogóle!
Ja dziś ide na wizytę na 15' i jak zawsze stres..


5djylbetecfse5n6.png
Będzie dobrze
 
reklama
Ja nie mam i nie miałam skurczu za to liczę na wielkie bum że mimo tylko twardnienia raz na jakiś czas poród zrobi mi dobra niespodziankę i oby w dzień bo w nocy jakoś się boje

Napisane na Lenovo A6020a46 w aplikacji Forum BabyBoom
Oj ja tez bym chciala w dzien rodzic. Poprzedni porod w nocy ( urodzilam o 5.05) i pamietam jakie mialam kryzysy i jak chcialam zeby juz bylo jasno...

Gemmina u mnie tez czasem sa takie dluzsze przerwy braku aktywnosci malej. Ale obserwuj i jakby dluzej nic sie nie dzialo, to warto to sprawdzic.
Ja wczoraj płakałam bo firanka byla zsczepiona o parapet bo ona tyle kosztowala a nikt nie dba o to zeby to wygladalo jak trzeba [emoji23] [emoji23] [emoji23][/QUOTE]


Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
A tak w ogole, to wczoraj tak sie naczytalam przed snem o tych Waszych porodach, ze moj wlasny mi sie snil, urodzilam w nim synka zamiast coreczki i wkurzalam sie, ze mi go dokarmiali [emoji12] i nazwalam go Natanek

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie denerwuj się, będzie dobrze i koniecznie napisz po :) [emoji1320]
Ja dopiero na 19... już mnie skręca z ciekawości na samą myśl!


Ludzie to jakieś pantofle nienormalne :/ Najgorsza rzecz dla ciężarnej? Słuchać o ciężkich porodach i utraconych ciążach... jak ktoś przy mnie zaczynał takie opowieści to wychodziłam.



p19uyx8dakwwcbe2.png

l22ndf9hmlnkjp5l.png
A ja chyba jestek masochostka, bo lubie takie tematy [emoji12]

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Buuu a mi jakos slabo:( wczoraj zasnelam dopiero kolo 2 (tzn dzisiaj) bo bylo mi jakos duszno, mialan wrazenie ze mi brzuch rozsadzi a ze mala naciska na cos co utrudnia mi oddychanie. Myslalam ze juz jest ok, zaczelam sprzatac lazienke i tak mi sie cieplo i duszno zrobilo ze prawie padlam:( moze za duzo sie poschylalam. Teraz leze, puscilam klime ale jakos nie przechodzi :( ja to sie czasem zastanawiam jak ja dam rade urodzic jak jest ze mnie taki slabeusz...


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Jak się zacznie poród to wszystkie dostaniemy energii plus 100% :-D
 
A tak w ogole, to wczoraj tak sie naczytalam przed snem o tych Waszych porodach, ze moj wlasny mi sie snil, urodzilam w nim synka zamiast coreczki i wkurzalam sie, ze mi go dokarmiali [emoji12] i nazwalam go Natanek

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom

Haha mi tez sie snilo ze urodzilam blizniaczki. I jedna byla takim spiochem ze nie dalo jej sie cyca do buzi wsadzic i sie meczylam raz z jedna raz z druga, i co mi nie szlo to karmienie. A potem jeszcze mi powiedzieli ze mam isc z nimi do kardiologa bo mam tetno 100 xD no masakra co to w glowie siedzi.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ciekawe jak Aleinadd bo tez dzis cc z tego co pamiętam.

xnw4krnt83prf1c3.png

relgx1hpxnktoe3t.png
Hej [emoji3] ja dalej czekam a już 13. Wczoraj były nadprogramowe cesarki i zeszło do nocy a dziś natomiast jest spokój ale nie było miejsc na poporodowej więc czekali z zabiegami prawie do południa i dopiero drugi robią. A ja jestem czwarta więc jak dobrze pójdzie to ok 17 pojadę...

p19ucsqv6rf79f3c.png
 
reklama
Zdenerwowałam się, że młoda się nie rusza i już miałam wizję jechania na IP... Na szczęście mąż dzisiaj w domu, zrobił mi sok z pomarańczy, leżę i liczę ruchy.
Są tak delikatne, że bez skupienia ich nie czuć! Ja wiem, że ma już mało miejsca, ale to jest stresujące [emoji58]

0d1yhqvkorvfo1vd.png
Jak się nie rusza to zrób próbę głosu. Albo klaskaj mocno przy brzuchu kilka razy lub poproś o to męża. Albo zrób tak z radiem czy jakaś głośna muzyka że puść nagle przy brzuszku. Moja lekarka powiedziała że nie zadne czekolady czy jedzenie trzeba dziecko obudzić po prostu i obserwować. Ale taki pyszny sok nie zaszkodzi [emoji16]

p19ucsqv6rf79f3c.png
 
Do góry