reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Aleinadd to masz stresik, takie wyczekiwanie teraz. Ale przynajmniej wiesz, że to już.

Ja Wam od dzisiaj zaczynam marudzić, że chce urodzic. Byłam dzielna ale to niesprawiedliwe żeby znowu zahaczyc o 41 albo 42 tc. Do weekendu chce mieć Klarę na rękach! o!

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ale produkujecie, a ja dziś jakas zupełnie bez życia. Położyłam się na kanapie obejrzeć serial i zasnęłam :o
Dziś po 19 wizyta, mam nadzieję ze zaczyna coś tam mieknac już po trochu. No i zwazylam się rano i dobijam do +10kg

m3sxyx8dzur8ghzn.png
 
Aleinadd to masz stresik, takie wyczekiwanie teraz. Ale przynajmniej wiesz, że to już.

Ja Wam od dzisiaj zaczynam marudzić, że chce urodzic. Byłam dzielna ale to niesprawiedliwe żeby znowu zahaczyc o 41 albo 42 tc. Do weekendu chce mieć Klarę na rękach! o!

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Mi się tak chyba stres objawia że jeszcze bym to cc odwlekla. Tzn nie boję się samej operacji ale tego czy poradzę sobie z dzieckiem. Ale takie patologie wychowują dzieci to i ja dam radę tak sobie myślę [emoji6] jakoś nie ogarniam tego że będę miała dziecko swoje własne wreszcie po takim czasie i że ono może być podobne do mnie lub do męża. Kosmos! Jeszcze mi smutno bo moja mama tata i brat mają grypę jelitowa i mama nie może przyjechać do mnie, wogole nie wiem kiedy będą mogli zobaczyć dzidzie niby już 2 dzień i im przechodzi ale nie wiem gdzie i akurat czemu teraz musieli złapać... [emoji52] mąż też przyjechał i śpi w samochodzie bo cała noc nie spal bo mówi że w domu pusto. On się bardzo stresuje ręce ma mokre na myśl o tym że dostanie dziecko do rąk haha.

p19ucsqv6rf79f3c.png
 
Aleinadd też tak miałam przy pierwszym. Potem na niego patrzyłam i nie wierzylam, że jest mój [emoji85] to chyba normalne, nie ma się czym stresowac;)) Szkoda z tymi rodzicami, mi bardzo pomagali w pierwszych dniach

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
A tak w ogole, to wczoraj tak sie naczytalam przed snem o tych Waszych porodach, ze moj wlasny mi sie snil, urodzilam w nim synka zamiast coreczki i wkurzalam sie, ze mi go dokarmiali [emoji12] i nazwalam go Natanek

Napisane na SM-G531F w aplikacji Forum BabyBoom
Też mi się śniło, że urodziłam synka i mówiłam, że miała być dziewczynka, a położna do mnie ,,nie marudź tylko bierz". Za dużo forum :)
 
My już nie możemy się doczekać. Mąż wziął 3 tygodnie wolnego po porodzie. Mamy wizję sielanki we troje :) Myślę, że będzie super :) no bo w końcu będziemy w trójkę ;) a płacz, kupy, nieprzespane noce dodadzą tylko smaczku w naszym życiu :)

Czekam w kolejce na wizytę. Już po KTG. Jestem ciekawa, co lekarz powie. Kuźwa.... Pewnie znowu te łapy wsadzi za głęboko.... Ech... Być kobietą, być kobietą...
 
Majka kiedy rodzisz? Bo dziś Aleinadd a potem ja i Justyna czekamy w kolejce [emoji16][emoji16]

uwo943r8bpxeguj2.png

ibm2qtkfl70pgtqd.png
Ja? Ehhh pewnie za jakieś dwa tygodnie [emoji19] mój lekarz powiedział że będziemy kierować się terminem z pierwszego usg czyli 09.06 i teraz nie wiem czy od tego terminu będą liczyć dwa tyg czy tego dnia będą próbowali wywołać. Nałaziłam się dzisiaj i tak nisko małą czuje że szok [emoji44] w dodatku wszystko piecze pewnie przez to latanie.

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A ja bym właśnie chciała rodzić w nocy albo wieczorem :D jakoś tak lepiej by mi było,taki spokój. W dzień chyba za dużo ludzi a ja chciałabym,żeby te chwile takie intymne były. Ale zobaczymy:D
Aha i w porodach kiedyś było,że w nocy lepiej się oksytocyna wydziela ;) więc teoretycznie szybciej powinno pójść
 
Byłam u ortopedy, pomacał mnie, bolało - zlecił usg i z wynikiem mam przyjść za tydzień. Usg miednicy na poniedziałek udało się załatwić.
Do samego końca będę w niepewności chyba




74703e3kkwoaumma.png
 
reklama
Do góry