reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

przyszla do nas sasiadka ,kolezanka tesciowej i zaczela mi opowiadać w jakich mękach rodziły jej córki .. umie poprawić człowiekowi humor :<
ckaidqk3b3f86lfe.png
[/QUOTE]
 
reklama
Ja nie mam i nie miałam skurczu za to liczę na wielkie bum że mimo tylko twardnienia raz na jakiś czas poród zrobi mi dobra niespodziankę i oby w dzień bo w nocy jakoś się boje

Napisane na Lenovo A6020a46 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ogarnąć teraz te wszystkie fora to nie lada wyzwanie:) Tak duzo sie dzieje. U mnie na razie spokój ze skurczami mimo ze ciągle jeszcze jestem b.aktywna i cos załatwiam i sporo chodzę.Córeczka teraz mniej sie rusza ale za to jak sie juz zacznie wiercic to ruchy są dosc intensywne i bolesne.Wygląda na to ze dotrwam do 05,06 :)

Wytrzymasz:) Ja też aktywna, ciągle latam gdzieś (jak mnie kręgosłup i spojenie nie boli - a są takie chwile:p) i musze wytrzymać do cięcia do 8.06:)

Nie straszcie tą pełnią....:-) Mam zaplanowane cięcie 8.06. a jak wpadnie nawał porodów to sobie na cc poczekam :p
 
a ja chyba wolałabym w nocy,w dzien mają mase innych pacjentek a i na izbie przyjec sie dluzej czeka bo polowa z dziewczyn przyszła tylko na KTG a swoje trzeba odsiedziec przynajmniej u nas ..
ckaidqk3b3f86lfe.png
[/QUOTE]
 
Ja tez wolalabym w nocy bo w dzień jest tam tyle ludzi ze masakra a w nocy to troche "prywatniej" jest hehe ale czasu nie wybierzemy
 
Gemmina ostatnio miałam to samo z ruchami, Mała się bardzo wyciszyła przez ostatnie dni ,ale teraz znowu aktywniejsza ;)
Moja ma takie dwa dni spokoju, musze sie wczuc w jej ruchy i kolejne dwa sie przewraca z boku na nok.
Wczoraj byla nadaktywna. Chyba juz usnela, wrocil maz zaczal do niej mowic a ta... dyskoteka od nowa :) piwiedzialam mu ze odwdziecze sie. On bedzie Mala usypial a ja bd ja budzila ;)

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
 
A u mnie lekarz nie kazał iść na Izbę Przyjęć tylko od razu na blok porodowy ;) powiedział,że na izbie zawsze jakiś ruch i żeby niepotrzebnie nie czekać to od razu na blok sobie zadzwonić dzwonkiem i wejść :)

U nas parno ,duszno ,wiaterek wieje ale nic nie daje chłodu. W domu gorąco bo za długo trzymałam otwarte okno i naszło ciepłe powietrze :(
A dziś czeka mnie podróż w jedną stronę ok 100 km ,więc życzcie mi powodzenia bo nie mamy nabitej klimy ;)
muszę sobie wziąć podkład do samochodu w razie w :D
 
reklama
A u mnie lekarz nie kazał iść na Izbę Przyjęć tylko od razu na blok porodowy ;) powiedział,że na izbie zawsze jakiś ruch i żeby niepotrzebnie nie czekać to od razu na blok sobie zadzwonić dzwonkiem i wejść :)

U nas parno ,duszno ,wiaterek wieje ale nic nie daje chłodu. W domu gorąco bo za długo trzymałam otwarte okno i naszło ciepłe powietrze :(
A dziś czeka mnie podróż w jedną stronę ok 100 km ,więc życzcie mi powodzenia bo nie mamy nabitej klimy ;)
muszę sobie wziąć podkład do samochodu w razie w :D

Uuuuu

My wczoraj bylismy i jest odgrzybiona i nabita :)

Mnie jutro czeka dalsza podróż - ale podkładów nie biorę (tyle co w spakowanej torbie będą heh), u mnie nic nie zwiastuje porodu




74703e3kkwoaumma.png
 
Do góry