reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

podziwiam was ze jezdzicie w tak dalekie trasy :< ja 20 min w samochodzie i juz umieram :(
ckaidqk3b3f86lfe.png
[/QUOTE]
 
reklama
podziwiam was ze jezdzicie w tak dalekie trasy :< ja 20 min w samochodzie i juz umieram :(
ckaidqk3b3f86lfe.png
[/QUOTE]

Mnie też ciężko, zwłaszcza odkąd mam problemy ze spojeniem, ale z synkiem do specjalistów jeździć muszę regularnie - i tak maluszek w brzuszku pięknie znosi te podróże i stresy, w maju 2 razy w szpitalu lezelismy ze starszakiem i młodszy braciszek odpukać grzecznie sobie czeka w brzuszku tak by wszystkie sprawy mógłby byc domknięte




74703e3kkwoaumma.png
 
Mnie akurat nic nie przeszkadza,żeby jechać, tyle ,że niedawno jechałam w trasę ok 50 km w jedną strone i miałam trochę stresa bo brzuch mnie zaczął boleć i plecy i myślałam,ze sobie wywołałam poród :D ale od tej pory nic konkretnego się nie dzieje.
Ale i tak chcę wytrzymać co najmniej do czwartku wiczorem. Później już mogę rodzić o każdej porze dnia i nocy :D
 
ja gdy nie mm potrzeby nie ruszam sie już z domu,kurde dziś jestem jakaś roztsrojona ,ogladalam jakis serial i tak bylo takie malenstwo i sie rozplakalam ,potem przyszłam do sypialni po telefon,popratrzylam na lozeczko i znowu morze lez
ckaidqk3b3f86lfe.png
[/QUOTE]
 
Buuu a mi jakos slabo:( wczoraj zasnelam dopiero kolo 2 (tzn dzisiaj) bo bylo mi jakos duszno, mialan wrazenie ze mi brzuch rozsadzi a ze mala naciska na cos co utrudnia mi oddychanie. Myslalam ze juz jest ok, zaczelam sprzatac lazienke i tak mi sie cieplo i duszno zrobilo ze prawie padlam:( moze za duzo sie poschylalam. Teraz leze, puscilam klime ale jakos nie przechodzi :( ja to sie czasem zastanawiam jak ja dam rade urodzic jak jest ze mnie taki slabeusz...


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Dziś u nas chlodnooo i tak może zostać! Co do.pocenia to ja też ciagle mokra jestem ,a w nocy to juz w ogóle!
Ja dziś ide na wizytę na 15' i jak zawsze stres..


5djylbetecfse5n6.png
Nie denerwuj się, będzie dobrze i koniecznie napisz po :) [emoji1320]
Ja dopiero na 19... już mnie skręca z ciekawości na samą myśl!

przyszla do nas sasiadka ,kolezanka tesciowej i zaczela mi opowiadać w jakich mękach rodziły jej córki .. umie poprawić człowiekowi humor :<
ckaidqk3b3f86lfe.png
Ludzie to jakieś pantofle nienormalne :/ Najgorsza rzecz dla ciężarnej? Słuchać o ciężkich porodach i utraconych ciążach... jak ktoś przy mnie zaczynał takie opowieści to wychodziłam.



p19uyx8dakwwcbe2.png

l22ndf9hmlnkjp5l.png
 
Do góry