reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

U mnie w domu też trzy dziewczyny byly :) tata marzył o synu ,a jak sie ucieszył gdy usłyszal ze jego pierwszy wnuk to chłopak,pęka z dumy :)
Ja natomiast bylam świecie przekonana ze bedzie dziewczynka ,już mialam wizje ,tych slodkich sukieneczek ,robienia warkoczyków,księzniczka Mamusii :D a na USG połowkowkowym niespodzianka bedzie chłopak ! :) Mąż też dumny ,uśmiech mu cały dzien nie zchodził z twarzy :)
ckaidqk3b3f86lfe.png
 
Ostatnia edycja:
reklama
To mój tata chciał mieć syna, a tu 3 dziewczyny.
Nie wiem jak wam, ale mi ten kalendarz chiński sie sprawdził za każdym razem, i jak patrzyłam mamie to tak samo. Była "skazana" na córki [emoji16]

uwo943r8bpxeguj2.png

ibm2qtkfl70pgtqd.png
Mi się nie sprawdził, ale widziałam jego 100 wersji i słyszłam 5 odczytywania xD

3jgxskjox8hy3b2y.png
 
Ja mam dwóch chłopaków i teraz będzie trzeci- no firma, w jeden towar inwestuje ;) . A tak poważnie bardzo mi chciała córeczkę, ale to już pewnie się nie spełni, 3 ciąże + 1 poronienie w zupełności mi wystarczą.A tym bardziej,że do tych najmłodszych to ja już nie należę :)

No to jak w rodzince.pl ;)

ale spoko, ja jestem czwartą i ostatnią córką z kolei ;) na tatę wołali dziurawiec na osiedlu [emoji12]




74703e3kkwoaumma.png
 
Oj Justys troche za wszesnie jutro zaczynam 37 tydzien ale wolałabym po 38 zobacze co powie lekarz dzisiaj ma dyzur o ile nie przestanie bolec oczywiscie

f2w3rjjg28c3of9g.png
 
Ja dzisiaj skończyłam 37 tydzień, termin porodu za równe 3tygodnie [emoji15]
I krótko i długo zarazem :)




74703e3kkwoaumma.png
 
Oj Justys troche za wszesnie jutro zaczynam 37 tydzien ale wolałabym po 38 zobacze co powie lekarz dzisiaj ma dyzur o ile nie przestanie bolec oczywiscie

f2w3rjjg28c3of9g.png
To już jest bezpieczny termin. Zobacz ile z nas już urodziło zdrowe słodkie różowe bobaski właśnie w twoim terminie. Informuj i jak nie przejdzie to leć na ip

 
reklama
Do góry