reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Dzień doberek:) u nas strasznie gorąco. Nawet nie mam ochoty kończyć śniadania bo tylko pić mi się chce. Wczoraj po południu było 35 stopni to ja nie wiem ile będzie dzisiaj.

Co do płci to od początku staralismy się o synka bo chcieliśmy najpierw synka i młodszą córeczkę. Gdy na początku lekarz nam powiedział,że raczej dziewczynka to byliśmy troszkę smutni,może nie smutni tylko brdziej rozczarowani,że nasz plan się nie uda.Już przywyklismy do Kornelki,ale później okazało się ,że jednak raczej chłopak. U lekarza była radość,ale później byłam smutna,że już przyzwyczaiłam się do córeczki. Mąż ciągle mówił,że ważne żeby było zdrowe i będzie kochał bez względu na płeć. Teraz jest prawdopodobnie Błażejek ,ale wolimy czekać do porodu bo różnie bywa ;)

Wiecie,że mąż tak chce być przy porodzie,że ogląda ze mną "porody" :D nawet miał łzy w oczach jak się urodziło dziecko i mówił ,że na pewno będzie płakał jak nasze się urodzi o ile nie zemdleje :D
 
reklama
Wszystko się może zdarzyć ....[emoji444][emoji445]
Nie no żartuje, Rozlka będzie Rozalka [emoji4]

uwo943r8bpxeguj2.png

ibm2qtkfl70pgtqd.png
Ni blagam nie :p 4x potwierdzona pipka ;)

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
 
Tak, mój i za I razem i teraz mówił tylko o synku, nawet krzywił się na samo słowo córka [emoji85]




74703e3kkwoaumma.png


Hihi mi się wydaje że to zależy od" punktu siedzenia". Mój też mówi ciągle jak to cudownie ze synek. I tysiące powodów wymyśla czemu to lepiej. A jestem przekonana ze jak by była dziewczynka to również byłby zachwycony. I wtedy to by była najlepsza opcja :):)
 
Ja w pierwszej wiedzialam ze chlopak bo snila mi sie dziewczynka a teraz bylo odwrotnie. [emoji1] poza tym moj tata pod tym kątem to ma jakis dar- jak byly licytacje kim bedzie syn: maz- piłkarz, brat- bokser a tata-narciarz (i mlody bakcyla zlapal wiec co zima to narty obowiazkowo); jak wody odeszly itp mama panika ze w nocy urodze i bede sie meczyc na co tata uspokoj sie do 18 urodzi-punkt 18 dzwonie ze mlodego mam juz od 30 min; tu jak sie dowiedzial ze ciaza-od razu stwierdzil ze bedzie mial wnusię; no i jak mama zaszla ze mna w ciaze i powiedziala tacie od razu stwierdzil ze corcia i wybral imie a nawet dzien porodu-wszystko sie sprawdzilo.

xnw4krnt83prf1c3.png

relgx1hpxnktoe3t.png
 
CYMERA ale zazdroszczę,że już będziesz mieć maluszka ze sobą :)

Cymera powodzenia!

Wieczorem przed kąpielą czułam kilka mocnych i nieprzyjemnych ukłuć w szyjce. Potem jak już byłam w łóżku czułam skurcze. Leżałam podjarana i zastanawiałam się czy to już??? Oczy jak 5 zł i myśli - kiedy zacznie boleć na serio? Czy budzić już męża? Byłam gotowa rodzić :-D :-D W końcu zasnęłam, bo stwierdziłam, że to jednak jeszcze nie ten dzień :-D

Ja też już dwa dni czułam lekkie kłucia w szyjce.Miałam tak przed okresem,więc nastawiam się,że byc może coś zaczyna się rozwierać bądź skracać bo ostatnio wszystko zamknięte było.
Oby,bo chciałabym w piątek rodzić bądź sobotę :)
 
Oj Justys troche za wszesnie jutro zaczynam 37 tydzien ale wolałabym po 38 zobacze co powie lekarz dzisiaj ma dyzur o ile nie przestanie bolec oczywiscie

f2w3rjjg28c3of9g.png

Wiesz ja jak byłam w 36 tyg na wizycie kwalifikujacej i mnie lekarz zbadał to później też takie rewelacje miałam. Do tego czułam ze normalnie miednica mi się rozchodzi. Ale się uspokoilo. Po 2 dniach. Może u Ciebie też tak będzie. :)Ale jak masz możliwość to jedz i skonsultuj :)
 
reklama
Do góry