reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Wiesz ja jak byłam w 36 tyg na wizycie kwalifikujacej i mnie lekarz zbadał to później też takie rewelacje miałam. Do tego czułam ze normalnie miednica mi się rozchodzi. Ale się uspokoilo. Po 2 dniach. Może u Ciebie też tak będzie. :)Ale jak masz możliwość to jedz i skonsultuj :)
Oby tak właśnie było [emoji5] a jak moj lekarz jest dzisiaj na oddziale to niech to sprawdzi w koncu to przez jego wczorajsze badanie dzisiaj mnie tak boli [emoji12]

f2w3rjjg28c3of9g.png
 
reklama
My chcieliśmy synka, a będzie córcia i naprawdę nie wyobrażam sobie, żeby coś się zmieniło, chociaż z tyłu głowy mam taką myśl, że to może być jednak chłopak. Nie nastawiam się tak na 100% na dziewczynkę, nawet lekarz zawsze podkreśla, że tak na 100% będzie wiadomo po porodzie. Z wyprawką nie będzie problemu, bo jest głównie w neutralnych kolorach. Mój mąż jest wysoki i dobrze zbudowany, więc nie mogę się doczekać aż zobaczę go z taką pchełką na rękach :) ja już wiem, że jak z córką będziemy mogły z nim zrobić co tylko chcemy, bo przecież nie odmówi swoim kobietkom :D
 
Cymera przeżywam ten Twój poród i myślę o Was co chwilę;))

Co do płci to mój mąż cały czas powtarza, że mu obojętnie. Ale przy synu się wzruszył jak się dowiedział że będzie chlopak. A teraz bardzo nastawialismy się na Feliksa ( ja podświadomie bardzo chciałam córkę i nie chciałam zawodu). Jak lekarka powiedziała, że córka to oboje się wzruszylismy i nie umielismy uwierzyc. Potem zadzwoniłam do moich rodziców i Mama też się że szczęścia poplakala. A bracia też mają "po parce" więc nie brakuje nam ani tej płci, ani tej ale jakoś i tak wszyscy emocjonalnie podchpdzą.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja bym chciala wiedzieć czy mam jakies rozwarcie czy chociaz szyjka sie skraca czy wg cos sie dzieje ! A tak nic nie wiem :(
 
A moja ma znowu jakiś maraton w brzuchu coraz mocniejszy ból w szyjce mi sprawia, mogłaby sobie już odpocząć albo wychodzić.

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry