reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Podziwiwm Cie ze Cie nie korcilo zebybzapytac Kto tam siedzi ;)
Wiesz teraz jest wysyp dziewczynek w okol wiec moze moze :)
My z Rozalka czekamy na kolezanke ;) a Kolega tez bedzie fajny- zawsze to jeden potencjalny maz wiecej ;)
Ja pytałam w sumie na 4 wizytach ,2 rożnych ginekologów jeden powiedział że chłopczyk 2 tyg później potwierdził że dalej chłopczyk .Drugi ginekolog widział dwa razy dziewczynkę :D
 
reklama
Boszz dziewczyny przeczyscilo mnie juz drugi raz czy leze czy stoje brzuch boli twardy jak skala i dalej plamie jak nic nie pusci to po poludniu pojade na ip

f2w3rjjg28c3of9g.png
 
U nas jak pierwszy syn to mąż pękał z dumy. I jest synuś tatusia, owszem trzyma dyscyplina ale tez łatwiej mu ulego [emoji12]. A teraz córcia choć we dwóch chcieli chłopca. Ale jak każdy się pyta co....i potem jak słyszy No to spisałeś się, najpierw syn teraz córa..... to w coraz większe piórka obrasta haha [emoji1]

xnw4krnt83prf1c3.png

relgx1hpxnktoe3t.png
He he to u nas tak samo [emoji6] od dawna marzył mi się starszy chłopiec i młodsza dziewczynka [emoji7][emoji7]

uwo943r8bpxeguj2.png

ibm2qtkfl70pgtqd.png
 
Ja mam dwóch chłopaków i teraz będzie trzeci- no firma, w jeden towar inwestuje ;) . A tak poważnie bardzo mi chciała córeczkę, ale to już pewnie się nie spełni, 3 ciąże + 1 poronienie w zupełności mi wystarczą.A tym bardziej,że do tych najmłodszych to ja już nie należę :)
 
Boszz dziewczyny przeczyscilo mnie juz drugi raz czy leze czy stoje brzuch boli twardy jak skala i dalej plamie jak nic nie pusci to po poludniu pojade na ip

f2w3rjjg28c3of9g.png
Ja po ostatnim badaniu mialam takie brudne plamienia z czopek przez dwa dni wiec może i to to. Ale skoro brzuch boli to może nadszedł już ten dzien[emoji7]

 
Ja mam dwóch chłopaków i teraz będzie trzeci- no firma, w jeden towar inwestuje ;) . A tak poważnie bardzo mi chciała córeczkę, ale to już pewnie się nie spełni, 3 ciąże + 1 poronienie w zupełności mi wystarczą.A tym bardziej,że do tych najmłodszych to ja już nie należę :)
To mój tata chciał mieć syna, a tu 3 dziewczyny.
Nie wiem jak wam, ale mi ten kalendarz chiński sie sprawdził za każdym razem, i jak patrzyłam mamie to tak samo. Była "skazana" na córki [emoji16]

uwo943r8bpxeguj2.png

ibm2qtkfl70pgtqd.png
 
reklama
Do góry