reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Będę kochać co mam za wyjście? jak już się naje i śpi to jest boski[emoji7]
1495955066-aaaaaa.jpeg
Jest wspanialy :)

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
 
reklama
mam do was pytanie, kupowalyscie wózki 3w 1? Kupilismy ok 2 tyg temu a teraz na kazdym forum,grupie piętnują ze sie do niczego nie nadają :( My mamy expander mondo ecco 3w1,
Sam wózek 3w1 jest ok o ile do zestawu jest dobry fotelik... Bo w sumie wózek jak wózek czy 3w1 czy 15w1 ważne by fotelik do zestawu był z atestami i po crash testach...

w5wqgu1rj2j1vu0p.png

 
Asia gratulacje!
Jagodka synek cudny [emoji7]
Ja po weselu i oczywiscie wrocilam tylko z bolem plecow i delikatnym bolem brzucha i skurczami ktore szybciutko przeszły a wytrzymalam do 1.20 [emoji43]
Dzis 38+2 tc wiec cos mogloby sie huz ruszyc...
A co do wózka ja kupilam 2w1 bo fotelik dostałam. Stwierdziłam ze twn dzieciaczek pojezdzi pol roku w nim i bedzie trzrba kupic nowy wiec to bez sensu i kupiłam lepszy i drozszy 2w1 [emoji5]
 
Bellax oj tak to jest ze najpierw chcemy żeby nasze dzidziole wyszły, a potem pragniemy żeby choć na chwilę weszły z powrotem do brzucha.. Przeżywałam to poprzednim razem, więc teraz przynajmniej wiem na co się przygotować. Dużo siły i cierpliwości, będzie coraz lepiej [emoji8]

7v8rikgno1ck7egs.png
 
Chyba każde dziecko jest najsłodsze jak.. śpi :D

Dzień dobry. Ja też przespałam całą noc - jak na poczatku ciąży. O 9 wstałam z zamkniętymi oczami ;D ale szkoda dnia. Dziś pierwszy raz od 2 tygodni mąż ma wolny dzień [emoji6]. I jeszcze słoneczko świeci [emoji7] Po tej długiej zimie cieszy mnie każdy słoneczny dzień.

3jgxskjox8hy3b2y.png
 
Dzień dobry!! A ja dziś poszalałam i dopiero teraz wstałam :D spać nie mogłam położyłam sie po 2 i tak do ok 8 spałam (z przerwami na siusiu oczywiście :o ) no i o tej 8 wstałam nie wiedziałam co robić i zasnęłam znowu i tak pobiłam swój rekord :D ale kręgosłup mnie tak boli ze juz nie wiem czy mam leżeć stać czy co robić.. :( i tak mnie męczy katar mam wrażenie że aż mam pozatykane zatoki już.. Dziś chyba rzucam wszystko i jadę do rodziców na leżak bo u nas też jakieś upały się szykują :) jutro ciężki dzień więc dziś muszę się poreleksowac trochę.. ;)
 
reklama
fajnie macie z tymi nockami ... ja sobie postawiłam za punkt honoru że wykarmie go sama. Zwłaszcza po wczorajszych akcjach -pół oddziału noworodkowego go nosiło na rękach żeby łaskawie zjadł choć 30ml mm bo od ostatniego karmienia minęło ponad 5h... a on spał. Cały dzień miał taką zamułe że szok. wgl nie miał potrzeby jedzenia. Darli się na mnie że spada z wagi, mnie cycuchy chciało wysadzić a on sobie spal. No nie uwierzyłybyście co one z nim wyprawiały żeby się obudził i nic. Za to koło 9 wieczorem się obudził... i co godzine przez 10 min darł się z głodu, ja go do piersi a ta ciapa nie umie złapać. i tak z 10 razy nim porządnie chwyci. i tak całą noc co godzine... umieram... właśnie skończył jeść więc chciałam iść z nim spać no ale niestety zaraz jeden obchod. Po tem Artura obchod. O masakra. Ja chce być znów w ciąży!

Kurcze ale nerwowa atmosfera,te pielegniary tylko stresuja .


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry