reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Gdyby było coś nie tak to by Cię nie wypuściła ;) ta konsultacja lekarska to jak jakiś wielki zaszczyt :D

3jgxskjox8hy3b2y.png

Mam nadzieję choć ona nawet nie spojrzała na wyniki.:)
 
reklama
Tak jak uwielbialam upały tak teraz nie cierpię. W żadne krótkie spodenki się nie mieszcze także moja dupa poci się w spodniach. Noc też okropna bo mnie plecy bolały i brzuch tak jakby na okres jeszcze do tego miałam koszmar że nie miałam pokarmu w piersiach i moje dziecko z głodu zmarło :-/
 
Jestem dziewczyny już po. Miałam CC bo małemu tętno leciało. Jak będę miała zdjęcie to wstawię. Dziękuję za wsparcie. Aha Jakub Przemysław 3680 56cm długi 10/10
[emoji173]️

Napisane na F3111 w aplikacji Forum BabyBoom

Gratuluję Asia! Wspaniałe wieści!
 
Bellax ściskam,z dnia na dzień będzie lepiej :* a te piguły grrrrr tylko presję wywierają i stresują :/

Ja na wyjście biorę dwa zestawy: body z długim rękawem i półśpiochy ,a na wypadek upału rampersy krótkie :)
 
Tak jak uwielbialam upały tak teraz nie cierpię. W żadne krótkie spodenki się nie mieszcze także moja dupa poci się w spodniach. Noc też okropna bo mnie plecy bolały i brzuch tak jakby na okres jeszcze do tego miałam koszmar że nie miałam pokarmu w piersiach i moje dziecko z głodu zmarło :-/
Oj ja tez nie znosze teraz upalow a wczesnie przy 30 stopniach dopiero czulam ze zyje... mam 3 sukienki i w nich chodze na zmiane. Czuje sie wielorybio.

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
 
Tak jak uwielbialam upały tak teraz nie cierpię. W żadne krótkie spodenki się nie mieszcze także moja dupa poci się w spodniach. Noc też okropna bo mnie plecy bolały i brzuch tak jakby na okres jeszcze do tego miałam koszmar że nie miałam pokarmu w piersiach i moje dziecko z głodu zmarło :-/
A sny glupie. Olej :)

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
 
Dziewczyny, czy ktoras z Was przy twardnieniu brzucha lapie taki hmmm nie skurcz ale bol na gorze brzucha ? Ja tak mam od wczoraj i nie wiem czy to dziecko czy co.

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
 
reklama
fajnie macie z tymi nockami ... ja sobie postawiłam za punkt honoru że wykarmie go sama. Zwłaszcza po wczorajszych akcjach -pół oddziału noworodkowego go nosiło na rękach żeby łaskawie zjadł choć 30ml mm bo od ostatniego karmienia minęło ponad 5h... a on spał. Cały dzień miał taką zamułe że szok. wgl nie miał potrzeby jedzenia. Darli się na mnie że spada z wagi, mnie cycuchy chciało wysadzić a on sobie spal. No nie uwierzyłybyście co one z nim wyprawiały żeby się obudził i nic. Za to koło 9 wieczorem się obudził... i co godzine przez 10 min darł się z głodu, ja go do piersi a ta ciapa nie umie złapać. i tak z 10 razy nim porządnie chwyci. i tak całą noc co godzine... umieram... właśnie skończył jeść więc chciałam iść z nim spać no ale niestety zaraz jeden obchod. Po tem Artura obchod. O masakra. Ja chce być znów w ciąży!
Ale jazda, ale skoro Ty chcesz a cycuchy pełne to już jakoś się z Arturem dogadacie w końcu [emoji6]Trzymam [emoji1307]. A zdjęcie...cudo :D Nie pisz takich rzeczy, że znów chcesz być w ciąży, bo ja chętnie zamieniłabym się [emoji39]Jeszcze dziś taki skwar, że jedynie do lasu na wybieganie się można było iść (wybieganie się Córy ;)).

A ja zaczęłam wczoraj wieszać pranie, myć okna, podłogi... centralnie robię wszystko, by szybciej wypędzić Tosię z brzuszka [emoji39]Skurcze pojawiają się, są bardzo lekkie i ciągle totalnie nieregularne :/ A ja już chcęęę a może to upał potęguje moje rozgoryczenie.

wlasnie juz teraz skwarzy a co bedzie dalej :(
Co bierzecie do szpitala na wyjscie do domu dla swoich maleństw?ja spakowałam body na krótki i długi rękaw, pajacyka takiego ala polarr nwwmdokladnie miły w dotyku tyle powiem, czapeczkę
Dokładnie taki sam zestaw mam przyszykowany [emoji846]

Tak jak uwielbialam upały tak teraz nie cierpię. W żadne krótkie spodenki się nie mieszcze także moja dupa poci się w spodniach. Noc też okropna bo mnie plecy bolały i brzuch tak jakby na okres jeszcze do tego miałam koszmar że nie miałam pokarmu w piersiach i moje dziecko z głodu zmarło :-/
Głupi sen tfu tfu snom nie wierzymy Ok? [emoji6]





p19uyx8dakwwcbe2.png

l22ndf9hmlnkjp5l.png
 
Do góry