reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Ja na wyjście pomyślałam o takich "jeansach" - mam takie mięciutkie i cienkie jak dresy, do tego body z długim - jakby był upał to rampers, jakby było zimno z kolei to body z krótkim do tego I zestawu plus bluza
no i czapeczka jakby była potrzebna




74703e3kkwoaumma.png
 
reklama
wróciłam ze szpitala bo mi dawali te sterydy .Tym razem byłam mega zaskoczona jak mnie potraktowali :) powiedziałam że dzidzia się coś mało rusza od rana bo taka była prawda .Zrobili mi KTG , zmierzyli ciśnienie , zważyli ,zmierzyli i nawet wymazy z pochwy pobrali .Moja kruszynka zaczęła tak wariować podczas KTG aż miło ,serduszko ładnie biło .Szyjka zamknięta jeszcze , w pochwie drobna infekcja :(.Czekając na pielęgniarkę zaproponowali mi obiad, chociaż byłam tam tylko 1,5 godz :) Wracając do tych sterydów podali je dlatego że dziecko które się rodzi przez zaplanowane cięcie cesarskie przed 39 tygodniem może mieć wodę w płucach , natomiast dziecko które się rodzi SN po pierwsze jest gotowe a po drugie w wyniku przechodzenia przez kanał rodny woda z płuc jest wyciskana naturalnie i wtedy się nie podaje sterydów .Takie mają procedury .Jak już wychodziłam pobiegła za mną położna i dała mi czopek na infekcję .
 
hej, nie mam szans nadgonic póki co, ale jeśli sa jakieś nowe dzieciaczki to gratuluje:)) u nas zaczęło sie bardziej moja intuicja i troszeńkę miałam różowawej wydzieliny ale to bardzo mało ok 14, pozniej ok 20 zaczęły sie skurcze ( pierwsze w ogóle w tej ciąży;)) i stawały sie coraz bardziej regularne i mocniejsze wiec 22 udaliśmy sie na ip, oczywiście badania itd jeszcze dali mi sterydy na wszelki wypadek formalności itd wiec chyba kolo 23:30 położyli mnie na porodówkę ale rozwarcie jeszcze 4 palce wiec troche ktg przebijanie pecherza bo wody nie odeszły i kolo 00:30 wyrobiłam meza i za 15 minut juz byl Julek:)) jestesmy juz w domku i zmagamy sie z nawalem pokarmu ale maluch ogólnie grzeczny dosyć dużo spi:)) najlepsza reakcja starszaczki jak zobaczyła ze karmie malucha prawie ze z płaczem ejjjj mamusia nie jest do jedzenia!!! Nie jesc mamusi!!! Juz sie teraz oswoiła i tylko jak widzi to mowi ze śmieszne to ze dzidziuś je mamusie;)
 
Dziewczyny wyszedł mi hemoroid Boże jak piecze masakra jakaś
emoji27.png
jakieś rady ?
dawno temu tez miałam hemoroidy , piekło to swoja droga ale mnie bardziej denerwowały wizyty w wc i takie pulsowanie .Lekarz polecił mi wymasować to miejsce z użyciem wazeliny i delikatnie palcem wcisnąć hemoroida w odbyt , tak robiłam wychodził na drugi dzień ale był duzo mniejszy .Po 3 dniach się wchłonął i już się nie pokazał. Pazurki trzeba przyciąć przed ;)Nie jest to inwazyjne i bez leków wiec bez obaw można spróbować.
 
Nie wiem jak u was ale u nas takii upał ze ledwo da się wytrzrymac od 11 do 15 bylismy u rodziny męza i tak mnie kręgosłup boli :( ja jakoś przed majówką byłam w Auchan i tam byly takie fajne rozciągliwe sukienki tuby,kupiłam dwie , kosztowały grosze bo cos ok 20 zł i w nich teraz śmigam na zmianę z spodenkami które kupilam w sh za kilka złotych ;) na komunie tydz temu i dziś kupialm sb ciązową w extra cytrynowym kolorku :D
wrzuucam zdj tej kiecki z Auchan jesli macie go u ssb w miescie to mysle ze warto się przejsć
ckaidqk3b3f86lfe.png
 

Załączniki

  • 18600971_1051714698262805_1969174845_n.jpg
    18600971_1051714698262805_1969174845_n.jpg
    29,2 KB · Wyświetleń: 125
U nas też upał! Ale ja lubię taka pogodę. :) Tak mnie szczulyscie tymi truskawkami ze kupiłam i ja cały kilogram :):) Do tego dwa magnumy (które już zjadłam ). Siedzę na działce a mój B buduje skrzynki na balkon. Żyć nie umierać cudowny dzień.:):) Żeby nie było tak leniwi rano cały dom wysprzatalam i wyprasowalam cała górę prania. I jeszcze przypomniało mi się że wnętrze wózka mam odpinane więc je wypralam. Ahhh i lenistwo i instynkt wicia gniazda zaspokojony. Aaa cudowny dzień :)
 
reklama
hej, nie mam szans nadgonic póki co, ale jeśli sa jakieś nowe dzieciaczki to gratuluje:)) u nas zaczęło sie bardziej moja intuicja i troszeńkę miałam różowawej wydzieliny ale to bardzo mało ok 14, pozniej ok 20 zaczęły sie skurcze ( pierwsze w ogóle w tej ciąży;)) i stawały sie coraz bardziej regularne i mocniejsze wiec 22 udaliśmy sie na ip, oczywiście badania itd jeszcze dali mi sterydy na wszelki wypadek formalności itd wiec chyba kolo 23:30 położyli mnie na porodówkę ale rozwarcie jeszcze 4 palce wiec troche ktg przebijanie pecherza bo wody nie odeszły i kolo 00:30 wyrobiłam meza i za 15 minut juz byl Julek:)) jestesmy juz w domku i zmagamy sie z nawalem pokarmu ale maluch ogólnie grzeczny dosyć dużo spi:)) najlepsza reakcja starszaczki jak zobaczyła ze karmie malucha prawie ze z płaczem ejjjj mamusia nie jest do jedzenia!!! Nie jesc mamusi!!! Juz sie teraz oswoiła i tylko jak widzi to mowi ze śmieszne to ze dzidziuś je mamusie;)

Gratuluję jeszcze raz! Pokaż nam koniecznie Juliana! :) Ty rodzilas w Częstochowie dobrze pamiętam???
 
Do góry