reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2017

Ja ubrałam męża też takie plażówki,ale wyglądałam tak śmiesznie,że z domu nie wyszłam :D jestem niska,On wysoki i spodenki miałam do kolan mimo iż dla niego są krótkie,a do tego balonik z przodu :D
trzeba będzie odwiedzić chińczyka i zakupić coś tańszego bo szkoda mi kasy na te 3-4 tygodnie skoro i tak w tym nie będę później chodzić
Otoz to....dlatego ja jutro jade do chinczykow. Ale dzis to az sie poplakalam....zadna sukienka. Zadna. Nawet taka turbo luzna sprzed ciazy.

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png
 
reklama
Ja ubrałam męża też takie plażówki,ale wyglądałam tak śmiesznie,że z domu nie wyszłam :D jestem niska,On wysoki i spodenki miałam do kolan mimo iż dla niego są krótkie,a do tego balonik z przodu :D
trzeba będzie odwiedzić chińczyka i zakupić coś tańszego bo szkoda mi kasy na te 3-4 tygodnie skoro i tak w tym nie będę później chodzić
Eeeeeee ja tam mam w dupie. Jestem w 9 mc ciąży, wszystko mi ujdzie i Itak nie wyglądam aż tak źle [emoji16] jeszcze chodzę w swoich domowych laczkach bo w inne w upale nie wchodzę. I w takim zestawie dumnie z mężem do sklepu na spacer [emoji23]
Otoz to....dlatego ja jutro jade do chinczykow. Ale dzis to az sie poplakalam....zadna sukienka. Zadna. Nawet taka turbo luzna sprzed ciazy.

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png


Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dla mnie wszystkie luzne sukienki sprzed ciazy podnosza sie na brzuchu tak ze wstyd isc zeby piczki nie bylo widac -,- tylko kurcze ciekawe ile jeszcze pochodze w tej ciąży ale z jedna sukienka by sie przydala
 
Ja proponuję ciucha [emoji16] mam ogrom kiecek z ciuszków fakt że u mnie jest ogrom i lecę na nowy towar bo można kupić świetnych marek [emoji4]

Napisane na Lenovo A6020a46 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ehhh zeby chociaz jakies przepowiadacze, zebym czula, ze to juz moze niedlugo - w sensie te 2,5 tygodnia... a tak ? Raz na ruski rok ...jest mi juz troche ciezko a do lipca chodzic tak nie chce...
Ponarzekalam...

w57v9jcgnqknki9s.png


gannlbet1trgqk1m.png

Zajac ja w 1.ciazy nic nie miałam, ani przepowiadających, ani jakiś dziwnych spinek. Po prostu się zaczęło od skurczu, które były już tymi z 1.fazy o tyle :) To żaden wyznacznik, więc spokojna głowa :)

Przeczytałam Was od deski do deski i ciężko każdej skomentować ich jazdy z teściami, jestem w szoku i współczuje różnych sytuacji. W tak przypadku muszę uważać się za szczęściarę, znaczy fakt jest taki ż e teściowej nie mam, bo zmarła 5 lat temu . Ubolewamy nad tym, bo choroba ją zabrała, a była niesamowitą, uśmiechnięta kobieta, która nie doczekała się wnuków... nie wiem co to znaczy mieć teściowa i czasami zazdroszczę innym, by mieć kogoś do ponarzekania, ale tez pewnie do podoceniania ;) Teściu jak to teściu, po facecie ciężko oczekiwać nie wiadomo jakiego zaangażowania. Za to moi rodzice chyba nadrabiają, bo mimo tego że maja 3 wnucząt i jak dostaje coś jedno to dostaje tez cała reszta. Pomagali przy opiece kiedy i jak tylko mogli i za to jesteśmy im wdzięczni, nie ważne jacy by byli martwiący się ;)

A temat stóp... mi raczej nie puchną, ale dzisiejsza pogoda dała im popalić, ja z resztą też, bo to pewnie moje ostatki z tak aktywnie spędzonym dniem przy tak super pogodzie - efekt sandałów [emoji23] Zając Ty chyba narzekałaś na wychodzące spod skory żyły? To chyba tez mój problem [emoji16]
1495309904-aaaaaa.jpeg




p19uyx8dakwwcbe2.png

l22ndf9hmlnkjp5l.png
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Moze juz tuli swoje skarby [emoji16] ja to mialam dzid takie napady goraca :-( teraz kluje to tu to tam ehh juz bym chciala miec za soba porod
 
reklama
Do góry